نرم افزار حسابداری ابزار و یراق برنزی حسیب نت

فقط آنلاین

جدید

 • گزارشات سنواتی
 • همزمانی ثبت چندین فاکتور
 • طراحی چاپ فاکتور
 • کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل
 • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
 • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
 • ثبت مشخصات جامع اشخاص
 • تعیین محدوده گزارش اشخاص بر اساس مشخصات فردی
 • ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

جزییات بیشتر

10,500,000 تومان

10,500,000 تومان به ازای نسخه

- +

برند : HasibNet

 
بررسی تخصصی

امکانات حسابداری حسیب نت ابزار

نرم افزار حسابداری ابزار

با توجه به تنوعِ اقلامِ کالا در خرده فروشان و عمده فروشانِ رنگ و ابزار و یراق آلات در انواعِ فروشگاه های صنعتی، کشاورزی، ساختمانی، کابینت، لوله و اتصالات، چوب و ام دی اف، سیم و کابل، الکتریکی، پلاسکو و لوازم آشپزخانه، شاید بتوان گفت مهم‌ترین شاخص‌ها برای بهترین برنامه یا نرم افزار حسابداری و انبارداری و ثبت فاکتور فروش در فروشگاه رنگ و ابزار و یراق فروشی، عبارتند از:

سهولت کاربری، تعریف جامع کالا و خدمات، تعریف جامع اشخاص، ثبت جامع فاکتور، خزانه داری، گزارش روزانه کاربر، گزارش لیست مشتریان و فروشندگان، گردش حساب مشتریان و فروشندگان، تریل فروش کالا، تریل انبار، کاردکس کالا، ترازنامه و ترازهای آزمایشی، گزارشات سود و زیان، گزارش اصلاحات و حذفیات، گزارشات رسمی حسابداری، گزارش فصلی خرید و فروش، ارتباط با سخت افزارهای فروشگاه، تریل عملیات، طراحی چاپ فاکتور / گزارش / سند و قبوض، انعطاف لازم برای سلیقه‌های مختلف در تنظیمات و مدیریت فروشگاه مجازی؛ که این ویژگی‌ها همگی در نرم افزار حسابداری حسیب نت به خوبی دیده می‌شود.

نرم افزار حسابداری ابزار حسیب نت با داشتن رابط کاربری ساده و کاربرپسند مناسب فروشگاهی بزرگ و کوچک بوده و امکان استفاده از یک سیستم حسابداری را بدون نیاز به دانش و تجربه قبلی در زمینه حسابداری برای کاربران فراهم می‌آورد.

امکانات نرم افزار حسابداری ابزار حسیب

برخی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین امکانات نرم افزار حسابداری ابزار حسیب نت عبارت هستند از:

 • امکان تعریف کالا به تعداد نامحدود
 • امکان تعریف رسته، گروه و زیرگروه برای کالاها و خدمات
 • امکان معرفی و مدیریت انبارها به تعداد نامحدود
 • امکان معرفی کاربران به تعداد نامحدود
 • امکان معرفی صندوق به تعداد نامحدود
 • امکان ثبت محل قرارگیری کالاها در انبار
 • 4000 قلم کالای از پیش تعریف شده
 • امکان ثبت محل قرارگیری کالاها در قفسه، ستون و ردیف موردنظر
 • چاپ همزمان فاکتورها و حواله‌ها در چند انبار
 • امکان باز بودن چند فاکتور فروش به‌صورت همزمان
 • امکان تعیین نقطه صفر کالا
 • امکان ثبت شماره سریال کالا
 • امکان برگشت از فروش کالا در فاکتور فروش
 • قابلیت تعریف واحدهای مختلف برای کالاها (از قبیل عدد، کیلو، مترمربع و...)
 • پشتیبان‌گیری از اطلاعات به‌صورت دستی و اتومات
 • و ...

به همراه

ثبت همزمان چندین فاکتور

با نرم افزار حسابداری حسیب ابزار شما قادر خواهید بود، هم‌زمان چندین فاکتور را به‌صورت نیمه‌کاره باز نگه داشته و به‌راحتی هر‌یک از آن‌ها را ویرایش کنید. اگر حین ثبت سفارش برای یک مشتری قصد ثبت سفارش برای مشتری دیگری را داشته باشید، با حسیب نت خواهید توانست فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری دیگر فاکتور جدیدی تقاضا کنید. حتی می‌توانید آن فاکتور را باز نگه داشته و به گزارش انبار بروید، یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

فرم های نرم افزار حسابداری


طراحی چاپ فاکتور

فاکتور دلخواه خودتان را چاپ کنید. به‌راحتی اجزای فاکتورها و حواله‌ها را برای چاپ طراحی کنید. بخش وسیعی از اجزای تشکیل‌دهنده‌ی یک فاکتور به اختیار شما روی فاکتور چاپ خواهد شد. تعیین اندازه‌ی متن، نوع متن، محل قرارگیری و متن عناوین همگی قابل تعیین توسط کاربر خواهند بود. همچنین چاپ یا عدم چاپ اجزا، عکس کالا، بارکد کالا، ابعاد کالا، محل قرارگیری کالا در انبار و ... تنها بخشی از امکانات طراحی چاپ است که شما می‌توانید آن‌ها را مشخص نمایید. نمونه فاکتور طراحی شده مخصوص فروشگاه ابزار و یراق توسط نرم افزار حسیب نت.

نمونه فاکتور ابزارفروشی نمونه فاکتور ابزارفروشی جدید

فاکتور فروش در نرم افزار حسابداری

ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

با نرم افزار حسیب ابزار تمامی مواردی را که در انجام معامله دخالت دارند، در فاکتور فروش ثبت نمایید. درج اقلام کالا با تعیین درصد افزایش یا تخفیف قیمت، شماره سریال، مقدار کالا در دو واحد شمارشی، مالیات ارزش افزوده، کرایه، مبالغ دریافتی از مشتری، چک‌های دریافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نمایید. همچنین هدیه‌های تشویقی به مشتریان نیز در فاکتور قابل ثبت است. امکان ثبت بازاریاب و راننده و خودرو نیز قابل افزایش است.

ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

ثبت کامل مشخصات اشخاص

هر آنچه از مشتریان و فروشندگان خود می‌دانید در حسیب ثبت نمایید. اعم از نام، شماره تلفن‌ها، شماره حساب‌های بانکی و شماره کارت‌ها، معرف، استان و شهر، منطقه و مسیر، عکس و امضا و چندین اطلاع دیگر. همچنین پس از ثبت و در آینده خواهید توانست گزارشات را براساس هریک از این مشخصات محدود کنید.

مشخصات اشخاص در نرم افزار حسابداری

کاردکس کالای مشتری

کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل

با حسیب نت مطمئن تجارت کنید. در هنگام خرید و فروش به‌راحتی می‌توانید سابقه‌ی خرید و فروش کالای منتخب را با مشتری منتخب ببینید. حتی سابقه از سنوات قبل تا به امروز قابل نمایش است. یا سابقه‌ی خرید و فروش کالای منتخب را با همه‌ی مشتریان ببینید و یا سابقه‌ی خرید کالا را بررسی کنید. چند قدم پیش‌تر بروید! در زمان دیدن کاردکس کالا می‌توانید به‌راحتی فاکتور هر ردیف در کاردکس را ببینید و در صورت داشتن جواز آن را ویرایش نمایید.

کاردکس کالای مشتری

تعریف کامل مشخصات کالا

نامِ کاملِ کالا شامل: رسته، گروه، زیرگروه، مارک، نشان و نام - موقعیتِ کالا در هر انبار که در حوال? خروج هم چاپ شود، اعم از: قطعه، ردیف، ستون و طبقه - تصویرِ کالا که هنگام جستجوی کالا، کاربر و مشتری بتوانند آن را ببینند و در فاکتور هم چاپ شود - تامین‌کنندگان هر کالا - تیپِ قیمت‌های مختلفِ فروش برای هر کالا برای گروه‌های مختلف مشتریان - تعیینِ سه واحدِ شمارشی برای هر کالا اعم از: عدد، بسته و کارتن - شماره سریال در مورد اقلام دارای سریال - ثبتِ بارکدِ استاندارد - تعیین نقط? سفارش - تعیینِ سهم بازاریابان برای هر کالا - تعیین هدیه به ازای مقداری از خرید یک کالا

مشخصات کالا در نرم افزار حسابداری

ثبت دریافت و پرداخت وجه نقد

دریافت و پرداخت وجوه نقد

هرگونه جابه‌جایی وجوه نقد را در حسیب ثبت نمایید. با تفکیک منوهای دریافت و پرداخت نقد و انتقالی، در کل 4 گزینه در عملیات روزانه برای این امور وجود دارد. با امکانات مناسبی هم براساس کد و هم برحسب نام؛ هر سرفصل دریافت یا پرداخت کننده وجوه را انتخاب نمایید. حسیب مانده هر حساب منتخب را نیز بلافاصله پس از انتخاب سرفصل نمایش خواهد داد.

ثبت دریافت و پرداخت وجه نقد

گزارش سنواتی

برای اخذ گزارشات هر حسابی از سنوات قبل تا به امروز نیاز به تغییر سال مالی نیست. در همین سال مالی تاریخ مبدأ گزارش را تعیین کنید (حتی مربوط به سال‌های قبل) و مشروح گردش حساب را از آن تاریخ تا به امروز ملاحظه فرمایید. حتی می‌توانید فاکتور، رسید، قبض، حواله و اسناد هر حساب را چه در سال مالی جاری و چه در سال‌های مالی قبل در همین گزارش ببینید.

گزارش سنواتی در نرم افزار حسابداری

تعیین محدوده گزارش در نرم افزار حسابداری

تعیین محدوده گزارش اشخاص براساس مشخصات فردی

گزارش مشتریان و فروشندگان را براساس هریک از اطلاعات شخصی محدود نمایید. اگر از مشتری فقط شماره تلفنی را می‌دانید، یا وجهی به حساب شما واریز شده و از او شماره کارت را می‌دانید، یا بخشی از آدرس او را می‌دانید؛ با داشتن کوچک‌ترین اطلاع از مشتری می‌توانید او را در لیست مشتریان پیدا کنید.

تعیین محدوده گزارش در نرم افزار حسابداری

فیلم معرفی نرم افزار حسابداری حسیب نت

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسیب نت پایه به سایت حسیب پرداز خاورمیانه به آدرس hpk.ir مراجعه فرمائید.

 
جزئیات فنی
حد سالانه ی اسناد5.000
خرید/فروش/انباردارد
گزارشات سود و زیاندارد
ورودی اکسلندارد
عملیات چکهای دریافتیدارد
عملیات چک بانکیدارد
گزارش کل اسناد حسابداریندارد
دفاتر کل ، معین و تفضیلیدارد
گزارش اصلاحات و حذفیاتندارد
ارسال مبلغ به کارتخوانندارد
حواله جابجایی کالاندارد
دفتر روزنامهندارد
ثبت انبارگردانیندارد
عملکرد وارده و صادره ی کالاندارد
تفضیلی2ندارد
پیامک عملیاتندارد
بازار یابندارد
چاپ بارکدندارد
ورود/خروج کالای امانیندارد
چند انباریندارد
منوی فروشندارد
کالای تعریف شده5.000 قلم
خزانه داریدارد
خروجی اکسلدارد

2 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0