نرم افزار حسابداری حسیب نت پایه طلایی

فقط آنلاین

جدید

  • گزارشات سنواتی
  • همزمانی ثبت چندین فاکتور
  • طراحی چاپ فاکتور
  • کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل
  • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
  • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
  • ثبت مشخصات جامع اشخاص
  • تعیین محدوده گزارش اشخاص بر اساس مشخصات فردی
  • ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

جزییات بیشتر

53,000,000 تومان

53,000,000 تومان به ازای نسخه

- +

برند : HasibNet

 
بررسی تخصصی

امکانات حسابداری حسیب نت پایه

همزمانی ثبت چندین فاکتور

نگران صف مشتریان نباشید! شما می‌توانید در آن واحد چندین فاکتور نیمه کاره را باز نگه دارید و به راحتی هر یک از آنها را ویرایش کنید. تصور کنید یک مشتری حین خرید سفارش تازه‌ای از منزل دریافت کند، در اینصورت می‌توانید فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری بعدی فاکتور جدیدی تقاضا کنید! حتی می‌توانید به گزارش انبار بروید و یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

ثبت چند فاکتور همزمان

گزارش سنواتی

برای اخذ گزارشات هر حسابی از سنوات قبل تا به امروز نیاز به تغییر سال مالی نیست! در همین سال مالی تاریخ مبدأ گزارش را تعیین کنید (حتی مربوط به سال‌های قبل) و مشروح گردش حساب را از آن تاریخ تا به امروز ملاحظه فرمایید! حتی می‌توانید فاکتور، رسید، قبض، حواله و اسناد هر حساب را چه در سال مالی جاری و چه در سال‌های مالی قبل در همین گزارش ببینید.

گزارش سنواتی در نرم افزار حسابداری

طراحی چاپ فاکتور

طراحی چاپ فاکتور

به راحتی هر جزء فاکتورها و حواله‌ها را برای چاپ طراحی کنید! طیف وسیعی از اجزای تشکیل دهنده‌ی یک فاکتور اینک به اختیار شما بر روی فاکتور چاپ می‌شود! تعیین اندازه‌ی نوشتار، نوع نوشتار، محل قرار گیری و متن عناوین؛ همچنین چاپ یا عدم چاپ آنها، عکس کالا، بارکد کالا، ابعاد کالا، محل قرارگیری کالا در انبار تنها بخشی از امکان طراحی چاپ فاکتور است که شما می‌توانید آنها را مشخص نمایید!

طراحی چاپ فاکتور

ثبت مشخصات جامع کالا و خدمات

تمامی اطلاعات مربوط به مشخصات کالا را در نرم افزار حسابداری حسیب نت ثبت کنید. علاوه‌ بر نام کالا و قیمت‌های فروش اطلاعاتی اعم از بارکد، فروشنده، واحدهای دوم و سوم، ابعاد، بازارریاب، محل قرارگیری کالا در انبار، تامین کنندگان کالا، ثبت هدیه، روال تولید و توضیحات بیشتر برای کالا و خدمات در حسیب قابل ثبت شدن هستند.

مشخصات جامع کالا

ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

هر آنچه در انجام معامله دخالت دارد را در فاکتور فروش ثبت نمایید! درج اقلام کالا در فاکتور با تعیین درصد افزایش یا تخفیف قیمت، شماره سریال، مقدار کالا در دو واحد شمارشی، مالیات ارزش افزوده، کرایه، مبالغ دریافتی از مشتری، چک‌های دریافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نمایید! همینطور هدیه‌های تشویقی به مشتریان نیز در فاکتور قابل ثبت است! البته امکان ثبت موارد بازاریاب، راننده و خودرو نیز قابل افزایش است!

فاکتور فروش در نرم افزار حسابداری

کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل

مطمئن تجارت کنید! در هنگام خرید و فروش به راحتی می‌توانید سابقه‌ی خرید و فروش کالای منتخب را با مشتری منتخب ببینید؛ حتی سابقه از سنوات قبل تا به امروز قابل نمایش است. یا سابقه‌ی خرید و فروش کالای منتخب را با همه‌ی مشتریان ببینید و یا سابقه‌ی خرید کالا را بررسی کنید. چند قدم پیش‌تر بروید! در زمان دیدن کاردکس کالا می‌توانید به راحتی فاکتور هر ردیف در کاردکس را ببینید و در صورت داشتن جواز آن را ویرایش نمایید.

کاردکس کالای مشتری

نمونه فرم در نرم افزار حسابداری

خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها

تفاوت رنگ‌بندی فرم‌ها، اشتباهات ثبتی کاربران را کاهش داده و با خلق محیطی متنوع کاربر را شاداب نگه می‌دارد؛ همچنین وضوح نمایش اطلاعات و استفاده از قلم‌های مناسب، از چشمان کاربر حمایت می‌کند.

نمونه فرم در نرم افزار حسابداری

تعیین محدوده گزارش اشخاص بر اساس مشخصات فردی

گزارش مشتریان و فروشندگان را براساس هر یک از اطلاعات شخصی محدود نمایید! اگر از مشتری فقط شماره تلفنی را می‌دانید، یا وجهی به حساب شما واریز شده و از او شماره کارت را می‌دانید، یا بخشی از آدرس او را می‌دانید؛ با داشتن کوچک‌ترین اطلاع از مشتری می‌توانید او را در لیست مشتریان پیدا نمایید!

تعیین محدوده گزارش اشخاص

ثبت مشخصات جامع اشخاص

هر آنچه از مشتریان و فروشندگان می‌دانید در حسیب ثبت نمایید! اعم از نام، شماره تلفن‌ها، شماره حساب‌های بانکی و شماره کارت‌ها، معرف، استان و شهر، منطقه و مسیر، عکس و امضا و چندین اطلاع دیگر که در آینده نیز می‌توانید گزارشات را بر اساس هر یک از این مشخصات محدود سازید!

مشخصات جامع اشخاص

گزارش فصلی خرید و فروش TTMS

با پایان هر فصل به آسودگی گزارش خرید و فروش و مالیات ارزش افزوده‌ی آن فصل را تهیه کنید و به سایت اداره‌ی دارایی و مالیات تحویل دهید!

گزارش TTMS

فیلم معارفه حسیب نت پایه

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسیب نت پایه به صفحه نرم افزار حسابداری حسیب نت پایه در سایت حسیب مراجعه کنید.

 
جزئیات فنی
حد سالانه ی اسناد100.000
خرید/فروش/انباردارد
گزارشات سود و زیاندارد
ورودی اکسلدارد
عملیات چکهای دریافتیدارد
عملیات چک بانکیدارد
گزارش کل اسناد حسابداریدارد
دفاتر کل ، معین و تفضیلیدارد
گزارش اصلاحات و حذفیاتدارد
ارسال مبلغ به کارتخوانندارد
دفتر روزنامهدارد
حواله جابجایی کالاندارد
عملکرد وارده و صادره ی کالادارد
ثبت انبارگردانیدارد
تفضیلی2ندارد
پیامک عملیاتندارد
بازار یابدارد
فروش اقساطیندارد
چاپ بارکدندارد
ورود/خروج کالای امانیندارد
ایستگاه کاریدو
منوی فروشندارد
خزانه داریدارد
خروجی اکسلدارد

3 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0