نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ طلایی حسیب نت

فقط آنلاین

جدید

  • گزارشات سنواتی
  • همزمانی ثبت چندین فاکتور
  • طراحی چاپ فاکتور
  • کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل
  • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
  • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
  • ثبت مشخصات جامع اشخاص
  • تعیین محدوده گزارش اشخاص بر اساس مشخصات فردی
  • ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش
  • چاپ فاکتور در محل‌های تهیه سفارش (انبارها)

جزییات بیشتر

63,000,000 تومان

63,000,000 تومان به ازای نسخه

- +

برند : HasibNet

 
بررسی تخصصی

امکانات نرم افزار حسابداری رستورانی حسیب

سرعت ثبت فاکتور

در حسابداری رستوران حسیب نت با چند اشاره می‌توانید سفارش مشتری را ثبت و فاکتور آن را چاپ نمایید؛ به محض تماس تلفنی مشترکین فاکتور فروش برای ایشان ظاهر خواهد شد و سپس با منوی فروش به سرعت سفارش وی را ثبت نمایید! اگر مایل باشید حسیب می‌تواند سفارش ثبت شده را با ارسال یک پیامک به مشتری اعلام نماید! به علاوه پیک موتوری تحویل غذا را تعیین کنید و در پایان وقت کاری وی کل مبالغ فاکتورهای وی را از او دریافت کنید! هیچ چیزی از حساب پیک‌ها و مشتریان از چشمان شما مخفی نخواهد ماند!

با وجود کلیدهای لمسی که قابلیت استفاده برای کاربران راست دست و چپ دست برای آن پیش‌بینی شده است، همچنین ارتباط با سیم و بی سیم با ترازوهای رادین و دیبال، بهره‌مندی از خواندن بارکد تفکیکی و تجمیعی، ثبت برگشت بیعانه با بارکد، ثبت فاکتور با بارکد، ارسال مبلغ به دستگاه‌های پوز بانکی و نمایش الباقی وجه قابل پرداخت به مشتری، می‌توانید با سرعت و دقت بالا آسوده فاکتور ثبت و چاپ نمایید.

نرم افزار حسابداری رستوران

چاپ فاکتور در محل‌های تهیه سفارش (انبارها)

اگر رستورانی دارید که بیش از یک محل برای تهیه سفارش فعال دارد، با نصب یک چاپگر شبکه‌ای در هر محل، می‌توانید سرپرست آن محل را از سفارشات مرتبط با آن محل، برای هر مشتری، آگاه سازید. برای مثال در یک رستوران، علاوه‌بر آشپزخانه، بوفه‌ای برای تحویل نوشیدنی، بوفه‌ای برای تحویل سالاد و بوفه‌ای دیگر برای تحویل شیرینی تدارک دیده شده است. بنابراین در این رستوران چهار محل جهت تحویل سفارش وجود دارد که عبارتند از: آشپزخانه، بوفه نوشیدنی، بوفه سالاد و بوفه شیرینی.

به‌محض ثبت سفارش در نرم افزار حسابداری رستوران حسیب نت و چاپ فاکتور برای مشتری، همزمان در چاپگر هر سه بوفه و آشپزخانه، حواله یا فاکتور چاپ خواهد شد (تصاویر زیر).

حواله و فاکتور آشپزخانه حواله و فاکتور نوشیدنی حواله و فاکتور شیرینی حواله و فاکتور سالاد

کالر آی دی و مدیریت پیک‌ها

به محض تماس تلفنی مشترکین فاکتور فروش برای ایشان ظاهر خواهد شد و سپس با منوی فروش به سرعت سفارش وی را ثبت نمایید! اگر مایل باشید حسیب می‌تواند سفارش ثبت شده را با ارسال یک پیامک به مشتری اعلام نماید! به علاوه پیک موتوری تحویل غذا را تعیین کنید. پس از ثبت سفارشات در نرم افزار رستوران حسیب نت، جهت تحویل سفارشات به پیک‌ها، با زدن کلید "بیرون بر" در لیست فاکتورها، می‌توان لیست تمام فاکتور‌های بیرون‌بر را مشاهده نمود. در این بخش هر ردیف نشانگر یک فاکتور خواهد بود. با انتخاب هر فاکتور و زدن کلید "تعیین پیک"، می‌توان سفارش را به آن پیک تحویل داد. در پایان وقت کاری کل مبالغ فاکتورهای وی را از او دریافت کنید! هیچ چیزی از حساب پیک ها و مشتریان از چشمان شما مخفی نخواهد ماند!

کالر آی دی و مدیریت پیک

مدیریت میزها در حسابداری رستوران

مدیریت میزها و سفارشات داخل سالن

هر تعداد در سالن میز دارید، در سیستم تعریف نمایید! هر تعداد مشترک دارید در حسیب تعریف نمایید! به راحتی فاکتورهای هر میز را ببینید و جهت تسویه حساب با مشتریان آن را اصلاح نمایید! در نرم افزار حسابداری رستوران حسیب نت، هر میز در سالن‌ها به‌صورت مجزا تعریف می‌شود. سپس هنگامی‌ که گارسن سفارش مشتری را ثبت می‌نماید، شماره یا نام میز مورد استفاده مشتری را در فاکتور قید می‌نماید و به این ترتیب آشپزخانه و بوفه‌ها، بواسطه‌ی حواله‌هایی که برایشان چاپ شده، متوجه سفارش هر میز می‌شوند. در زمان ثبت سفاش سالنی، معمولا وضعیت فاکتور "باز" خواهد بود و تا وقتی که این فاکتور برای این میز تسویه نشود، حسیب نت اجازه ثبت فاکتور جدیدی را برای این میز نمی‌دهد.

مدیریت میزها در حسابداری رستوران

منوی فروش مصور و گروه‌پذیر

منوی فروش را خودتان تنظیم کنید! با گروه‌بندی منوی فروش به گروه‌های موردنظرتان و افزودن و جابجایی انواع غذا، ساندویچ، سالاد، نوشیدنی، کیک و سایر گروه‌ها هر طور که راحت‌تر هستید، منوی فروش را تنظیم نمایید! فرم فروش در نرم افزار حسابداری رستوران و کافی شاپ حسیب نت از چهار قطعه تشکیل شده است. قطعه کلید‌های عملیاتی در سمت راست، منوی فروش در وسط، بدنه فاکتور در سمت چپ و لیست فاکتور در پایین فرم قرار دارند. با توجه به اهمیت قطعات در زمان‌های مختلف، با کلید‌های می‌توان اندازه‌های این قطعات را تغییر داد؛ مثلاً اگر در فاکتور هیچ‌گاه تخفیف و کرایه لحاظ نمی‌شود و از پیک هم استفاده نمی‌شود، می‌توان طول فاکتور را با زدن یک کلید افزایش داد.

منوی فروش رستوران

همزمانی ثبت چندین فاکتور

نگران صف مشتریان نباشید! شما می‌توانید در آن واحد چندین فاکتور نیمه کاره را باز نگه داشته و به راحتی هر یک از آن‌ها را ویرایش کنید. تصور کنید یک مشتری حین خرید سفارش تازه‌ای از منزل دریافت کند، در این صورت می‌توانید فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری بعدی فاکتور جدیدی تقاضا کنید! حتی می‌توانید به گزارش انبار بروید و یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

ثبت چند فاکتور همزمان

ارتباط با دستگاه Pos بانکی جهت ارسال مبلغ

پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور با زدن یک کلید مبلغ قابل دریافت به دستگاه پوزی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و کاربر فقط کارت کشیده و مشتری رمزش را در دستگاه پوز وارد می‌نماید، به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می‌یابد.

اتصال پوز به نرم افزار رستوران

تعیین ویژگی برای هر خوراکی

تعیین ویژگی برای هر خوراکی

با توجه به سلیقه‌های گوناگون مشتریان، نرم افزار حسابداری رستورانی حسیب نت امکانی را فراهم نموده تا کاربر بتواند این سلیقه‌ها را برای هر ردیف فاکتور تعیین نمایند. بدین منظور، برای هر نوع از انواع گروه‌های خوراکی، می‌توان ویژگی‌هایی منحصر به آن گروه درنظر گرفت؛ مثلاً برای گروه ساندویچ، ویژگی‌هایی همچون: دو نونه، بدون گوجه، بدون خیارشور، سس تند و لیمو قابل تعریف هستند. بعضی از این ویژگی‌ها ممکن است مبلغی را به‌صورت نقدی یا درصدی، به قیمت ساندویچ اضافه کنند و یا تأثیری در قیمت نداشته باشند.در نرم افزار حسابداری حسیب نت هر ردیف فاکتور رستورانی می‌تواند پنج ویژگی داشته باشد، که خلاصه آن‌ها در ستون توضیحات فاکتور دیده می‌شود.

تعیین ویژگی برای هر خوراکی

فیلم معارفه حسیب رستوران

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسیب نت رستورانی به صفحه امکانات نرم افزار حسابداری رستوران حسیب نت در سایت حسیب مراجعه کنید.

 
جزئیات فنی
حد سالانه ی اسناد250.000
خرید/فروش/انباردارد
گزارشات سود و زیاندارد
ورودی اکسلدارد
عملیات چکهای دریافتیندارد
عملیات چک بانکیدارد
گزارش کل اسناد حسابداریندارد
دفاتر کل ، معین و تفضیلیدارد
گزارش اصلاحات و حذفیاتدارد
ارسال مبلغ به کارتخواندارد
دفتر روزنامهندارد
حواله جابجایی کالاندارد
عملکرد وارده و صادره ی کالاندارد
ثبت انبارگردانیدارد
پیامک عملیاتدارد
بازار یابندارد
ورود/خروج کالای امانیندارد
چند انباریدارد
منوی فروشدارد
مدیریت ترازودارد
تولید فرمولاسیون( آنالیز )دارد
خزانه داریدارد
پنج خصوصیت کالا/خدماتدارد
خروجی اکسلدارد

2 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0