نرم افزار حسابداری سوپر مارکت و هایپر مارکت طلایی حسیب نت

فقط آنلاین

جدید

 • تندفروشی و فروش تخفیفی
 • استفاده از مانیتور لمسی
 • خواندن بارکد کالا
 • ثبت و چاپ فاکتور بدون نیاز به کیبورد
 • ارتباط با دستگاه کارتخوان جهت ارسال مبلغ
 • چاپ بارکد و اتیکت قیمت
 • مدیریت ترازو
 • ثبت کالای مرجوعی در فاکتور فروش
 • همزمانی ثبت چندین فاکتور
 • طراحی چاپ فاکتور
 • کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل
 • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
 • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
 • ثبت مشخصات جامع اشخاص
 • تعیین محدوده گزارش اشخاص بر اساس مشخصات فردی
 • ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

جزییات بیشتر

64,000,000 تومان

64,000,000 تومان به ازای نسخه

- +

برند : HasibNet

 
بررسی تخصصی

امکانات نرم افزار حسابداری حسیب هایپر

تندفروشی و فروش تخفیفی در حسیب نت

در نرم افزار حسابداری حسیب هایپر با وجود کلیدهای لمسی که قابلیت استفاده برای کاربران راست دست و چپ دست برای آن پیش‌بینی شده است، و با ارتباط باسیم و بی‌سیم با ترازوهای دیجیتال رادین، دیبال، صبا و صدر، و بهره‌مندی از خواندن بارکد تفکیکی و تجمیعی از این ترازوها ، و با ثبت برگشت بیعانه با بارکد، و با ثبت فاکتور با بارکد خوان ، و با ارسال مبلغ به دستگاه‌های پوز بانکی و با نمایش الباقی وجه قابل پرداخت به مشتری؛ و با ثبت کالای مرجوعی در فاکتور فروش ، و با اعمال تخفیف اتومات با تنظیم مدیر ، و با امکان ثبت همزمان چندین فاکتور ، و با چاپ برچسب قیمت ، و چاپ بارکد برای کالاهای بدون بارکد یا بارکد ضعیف ، و با منوی فروش مصور ، می‌توانید با سرعت و دقت بالا فاکتور فروش را ثبت و چاپ نمایید.

نرم افزار حسابداری هایپر حسیب نت

استفاده از مانیتور لمسی

در راستای تامین حداکثری سرعت فروش ، وجود کلیدهای لمسی با اندازه ی مناسب برای ورود اطلاعات توسط کاربر کاملا حیاتی است، از این رو ترکیب استفاده از بارکدخوان جهت شناسایی نوع کالا و نمایشگر لمسی برای تحویل مبالغ و ویرایش‌های احتمالی، باعث افزایش سرعت ثبت فاکتور خواهد شد. در نرم افزار حسیب امکان تعیین محل کلیدهای لمسی در بخش چپ یا راست برای کاربران چپ دست و راست دست مهیاست

مانیتور لمسی و نرم افزار حسابداری

خواندن بارکد کالا

خواندن بارکد کالا

با توجه به کثرت تعداد اقلام کالا در سوپرمارکت و هایپرمارکت، انتخاب کالا بوسیله ی بارکدخوان، امری اجتناب‌ناپذیر است. درصورتی‌که کالا به‌صورت بسته‌بندی خریداری شده باشد، با تعیین بارکد کالا در بخش مشخصات کالا و تعیین قیمت‌های فروش، در هنگام فروش فقط کافیست بارکد کالا از مقابل بارکد خوان عبور داده شود. حتی خواندن بارکدهای ترازوها برای اجناس وزنی، قابلیت لازمی به نظر می‌رسد که در نرم افزار حسابداری حسیب نت قابل استفاده می‌باشد. با تعریف شش بارکد و 10 قیمت فروش برای هر کالا ، تنوع فروش هر کالا در حسیب تامین میشود

خواندن بارکد کالا

ثبت فاکتور در نرم افزار حسابداری

ثبت و چاپ فاکتور بدون نیاز به کیبورد

در نرم افزار حسیب هایپر امکان ثبت فاکتور، چاپ و دریافت وجوه نقد و بانک بدون دخالت موس و کیبورد، کمک شایانی در کاهش زمان ثبت فاکتور می‌نماید. کافیست صندوق‌دار پس از تکمیل اقلام کالا در فاکتور بارکدخوان را بر روی بارکدهای عملیاتی "ثبت فاکتور" و یا "فاکتور جدید" بگیرد.

ثبت فاکتور در نرم افزار حسابداری

اتصال پوز به نرم افزار رستوران

ارتباط با دستگاه کارتخوان جهت ارسال مبلغ

پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور ، همزمان با ثبت و چاپ فاکتور ، مبلغ قابل دریافت در کادر دریافت در بانک به دستگاه پوزی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و مشتری فقط کارت کشیده و رمزش را در دستگاه پوز وارد می‌نماید. به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می‌یابد.

اتصال پوز به نرم افزار حسابداری

همزمانی ثبت چندین فاکتور

با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما می‌توانید در آن واحد چندین فاکتور نیمه کاره را باز نگه دارید و به‌راحتی هریک از آن‌ها را ویرایش کنید. تصور کنید یک مشتری حین خرید سفارش تازه‌ای از منزل دریافت کند، در این صورت می‌توانید فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری بعدی فاکتور جدیدی تقاضا کنید! حتی می‌توانید به گزارش انبار بروید و یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

همزمانی ثبت چندین فاکتور

چاپ بارکد

با هر نوع چاپگر که در ویندوز تعریف می‌شود، در هر نوع برچسب با هر اندازه، می‌توانید بارکد کالا را چاپ نمایید. حتی درصورت عدم تعریف بارکد از کد کالا به عنوان بارکد هم می‌توانید بهره ببرید. با تعریف انواع قالب چاپ بارکد در بخش تعاریف، هنگام چاپ بارکد به‌ سادگی قالب موردنظر را انتخاب نموده و بارکد کالاهای منتخب را چاپ نمایید. با تحویل شماره فاکتور خرید در کادر متناظر، تمام کالاهای مندرج در آن فاکتور همراه با تعدادشان نمایش یافته و می‌توانید برای همه‌ی آن‌ها یا بخشی از آن‌ها بارکد چاپ نمایید.

چاپ بارکد

اتصال ترازو به نرم افزار

مدیریت ترازو

برنامه‌ریزی راحتِ ترازوها همواره یکی از دغدغه‌های کاربران بوده است. همینطور سرعت تحویل کالای وزنی به نرم افزار مساله مهمی برای انتخاب نرم افزار حسابداری است. شما می‌توانید با قابلیت‌های ارتباط با ترازو به‌صورت باسیم و بی‌سیم کالاهای تعریف شده در نرم افزار را به راحتی در حافظه‌های ترازو تعریف نمایید. نرم افزار حسیب نت می‌تواند بارکد تجمیعی و تفکیکی ترازو را دریافت نموده و در فاکتور اضافه نماید. در حال حاضر نرم افزار حسیب نت با ترازوهای رادین و دیبال، صدر و صبا هماهنگی کامل دارد.

اتصال ترازو به نرم افزار

ثبت مشخصات جامع کالا و خدمات

تمامی اطلاعات مربوط به مشخصات کالا را در نرم افزار حسابداری حسیب نت ثبت کنید. علاوه‌ بر نام کالا و قیمت‌های فروش اطلاعاتی اعم از بارکد، فروشنده، واحدهای دوم و سوم، ابعاد، بازارریاب، محل قرارگیری کالا در انبار، تامین کنندگان کالا، ثبت هدیه، روال تولید و توضیحات بیشتر برای کالا و خدمات در حسیب قابل ثبت شدن هستند. کالاها در پنج سطح رسته ، گروه ، زیرگروه ، مارک و نام کالا تعریف میشوند ، نحوه نمایش نام کالا در فاکتورها و گزارشات توسط مدیر در حسیب تعیین میشود که ترتیب ترکیب نام کالا به چه صورتی باشد

فرم مشخصات کالا

انبارگردانی نرم افزار حسابداری

انبارگردانی

امکان انبارگردانی با بارکدخوان بی‌سیم یا دیتاکالکتور. در هر زمان ممکن ، مقادیر موجودی کالا در انبار را با ابزارهای مفید، تحویل حسیب دهید! ، انبار گردانی را میتوانید به دفعات مختلف در طول سال در حسیب ثبت نمایید !! با امکانات مناسبی از قبیل : ورودی و خروجی اکسل ، جستجوی کالا بر اساس نام ، کد و بارکد ؛ براحتی انبارگردانی در حسیب ثبت می شود

انبارگردانی نرم افزار حسابداری

ارائه فاکتور نقد و غیر نقد

درصورتی‌که مشتری بخواهد اقلام خریداری به حسابش منظور شود، به راحتی با زدن یک کلید می‌توانید فاکتور نقد را به نسیه و به نام همان مشتری تبدیل کنید، چه این فاکتور ثبت شده باشد و یا هنوز ثبت نشده باشد.

فاکتور نقد و غیرنقد

کالای مرجوعی در نرم افزار حسابداری

ثبت کالای مرجوعی در فروش نقدی

با امکان ثبت برگشت از فروش (کالای مرجوعی از مشتری) در همان فاکتور فروش نقدی، گام مهمی در امر تند فروشی و کاهش خطای کاربر در محاسبات وجوه دریافتی و پرداختی فراهم شده است. با این امکان نیاری به خروج کاربر از فرم فروش نقدی نخواهد بود که این خود از الزامات تند فروشی است ، همچنین با تحویل شماره ی فاکتور فروش قبلی که کالای مرجوعی در آن فروخته شده بود ، قیمت برگشت هم اتومات از همان فاکتور گرفته میشود

کالای مرجوعی در نرم افزار حسابداری

گزارش تریل فروش کالا

کالاهای تنبل و زرنگ خود را بشناسید! با گزارش تریل فروش کالا در شرایط دلخواه خود، همواره بر میزان فروش هر کالا نظارت داشته باشید؛ حتی با این گزارش میزان سود هر کالا و درصد سودآوری آن را در شرایط تعیین شده به دست آورید. همچنین خطای تعیین قیمت فروش در هر کالا را بسادگی کشف نمایید

گزارش تریل فروش

بازرس قیمت

بازرس قیمت

با بازرس قیمت زمان خرید مشتریان خود را بهبود بخشید. بازرس قیمت علاوه‌بر بررسی قیمت کالا توسط مشتری، امکان نمایش محل قرارگیری کالا در فروشگاه را فراهم نموده است. حتی امکان درج و نمایش بارکد دوبعدی برای مشتری وجود دارد که می‌تواند لینک کالا در سایت یا توضیحی جهت نحوه‌ی استفاده کالا باشد.

بازرس قیمت

چاپ فاکتور فروش تخفیفی

با انواع مدل‌های فاکتور تخفیفی، مشتریان را از میزان سودشان در خرید آکاه سازید. با توجه به تعدد فروشگاه‌های خرده فروشی مواد غذایی مانند سوپرمارکت و هایپرمارکت، یکی از راه‌های جذب مشتری، فروش کالا زیر قیمت مصرفِ چاپ شده روی کالا می‌باشد که به این موضوع فروش تخفیفی گفته می‌شود. در نرم افزار حسابداری حسیب هایپر شما می‌توانید 10 قیمت فروش برای هر کالا مشخص نموده و تیپ قیمتی غیر اول را به عنوان قیمت فروش بکار گیرید. تفاوت قیمت اول با هر یک از قیمت‌های انتخابی میزان تخفیفی است که به مشتری داده می‌شود.

گزارش تریل فروشگزارش تریل فروش

فیلم امکانات حسیب هایپر در فروش نقدی

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به صفحه امکانات نرم افزار حسابداری سوپرمارکت و هایپرمارکت حسیب نت در سایت حسیب مراجعه کنید.

 
جزئیات فنی
حد سالانه ی اسناد250.000
خرید/فروش/انباردارد
گزارشات سود و زیاندارد
ورودی اکسلدارد
عملیات چکهای دریافتیدارد
عملیات چک بانکیدارد
گزارش کل اسناد حسابداریدارد
دفاتر کل ، معین و تفضیلیدارد
گزارش اصلاحات و حذفیاتدارد
ارسال مبلغ به کارتخواندارد
دفتر روزنامهدارد
حواله جابجایی کالاندارد
ثبت انبارگردانیدارد
عملکرد وارده و صادره ی کالادارد
پیامک عملیاتندارد
چاپ بارکددارد
ورود/خروج کالای امانیندارد
ایستگاه کاریدو
منوی فروشدارد
مدیریت ترازودارد
کالای تعریف شده10.000 قلم
تولید فرمولاسیون( آنالیز )دارد
خزانه داریدارد
خروجی اکسلدارد

2 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0