نرم افزار حسابداری لوازم یدکی خودرو برنزی حسیب نت

فقط آنلاین

جدید

 • گزارشات سنواتی
 • همزمانی ثبت چندین فاکتور
 • طراحی چاپ فاکتور
 • کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل
 • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
 • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
 • ثبت مشخصات جامع اشخاص
 • تعیین محدوده گزارش اشخاص بر اساس مشخصات فردی
 • ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

جزییات بیشتر

12,500,000 تومان

12,500,000 تومان به ازای نسخه

- +

برند : HasibNet

 
بررسی تخصصی

نرم افزار حسابداری قطعات یدکی

با توجه به تنوعِ اقلامِ کالا در خرده فروشان و عمده فروشانِ لوازمِ یدکیِ انواعِ خودروهای سواری، سنگین، کشاورزی، ساختمانی و صنعتی و تعمیرگاه‌ها، شاید بتوان گفت مهم‌ترین شاخصه‌ها برای برنامه یا نرم افزار حسابداری و انبارداری و ثبت فاکتور فروش در لوازم یدکی خودرو و موتور سیکلت عبارتند از: تعریف جامع کالا، ثبت جامع فاکتور و اتصال به فروشگاه اینترنتی؛ که این ویژگی‌ها همگی در نرم افزار حسابداری حسیب نت به خوبی دیده می‌شود.

نرم افزار حسابداری یدکی حسیب نت مخصوص تمامی فروشگاه های لوازم یدکی خودرو، تولیدکننده‌ها و پخش لوازم خودرو طراحی و آماده‌سازی شده است. حسیب یدک با ارائه امکانات ویژه‌ی نیازمندی‌های فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم یدکی خودرو و قطعات خودرو از قبیل فاکتورهای خرید و فروش، انبارداری، عملیات چک و بانک و ... بهترین گزینه برای مدیریت کسب و کار شما می‌باشد.

حسیب یدک با داشتن رابط کاربری ساده و کاربرپسند مناسب فروشگاه های بزرگ و کوچک بوده و با داشتن امکانات جانبی قابل اضافه شدن به سیستم، امکان سفارشی‌سازی نرم‌افزار را براساس نیازهای یک لوازم یدکی فروشی فراهم می‌سازد.

مزیت اصلی حسیب لوازم یدکی نسبت به سایر نرم افزارهای حسابداری، سادگی کار با این نرم افزار می‌باشد که امکان استفاده از یک سیستم حسابداری را بدون نیاز به دانش و تجربه قبلی در زمینه حسابداری برای کاربران فراهم می‌آورد.

امکانات نرم افزار حسابداری لوازم یدکی خودرو حسیب نت

برخی از امکانات مهم و کاربردی نرم افزار حسیب یدک به شرح زیر می‌باشد:

 • امکان تعریف کالا به تعداد نامحدود
 • امکان تعریف رسته، گروه و زیرگروه برای کالاها و خدمات
 • امکان مشخص کردن تامین‌کنندگان کالا
 • تعیین چند نوع قیمت فروش برای قطعات
 • امکان معرفی و مدیریت انبارها به تعداد نامحدود
 • امکان معرفی کاربران به تعداد نامحدود
 • امکان معرفی صندوق به تعداد نامحدود
 • امکان ثبت کرایه حمل و تعیین نوع محاسبه ثبت در حساب مشتری یا ثبت در هزینه
 • امکان ثبت تاریخ تحویل و تاریخ تسویه برای فاکتورها با امکان یادآوری در تاریخ تعیین شده
 • پشتیبان‌گیری از اطلاعات به‌صورت دستی و اتومات
 • 4000 قلم کالای از پیش تعریف شده
 • امکان ثبت شماره سریال کالا
 • چاپ همزمان فاکتورها و حواله‌ها در چند انبار
 • امکان باز بودن چند فاکتور فروش به‌صورت همزمان
 • امکان تعریف کالای جدید در هنگام ثبت فاکتور خرید
 • امکان فروش قطعات از انبارهای مختلف در هنگام ثبت فاکتور
 • امکان ثبت محل قرارگیری کالاها در قفسه، ستون و ردیف موردنظر
 • امکان ثبت مشخصات کامل راننده از جمله شماره خودرو
 • جستجوی کالا و قطعات ثبت شده براساس نوع خودرو، شرکت تولید کننده و سریال
 • امکان افزایش قیمت قطعات در هنگام تغییر قیمت خرید بر اساس درصد به صورت اتومات
 • امکان به‌روزرسانی قیمت‌ها از طریق فایل اکسل
 • امکان برگشت از فروش کالا در فاکتور فروش

به همراه

ثبت همزمان چندین فاکتور در حسابداری لوازم یدکی خودرو

با نرم افزار حسابداری حسیب یدک قادر خواهید بود، هم‌زمان چندین فاکتور را به‌صورت نیمه‌کاره باز نگه داشته و به‌راحتی هر‌یک از آن‌ها را ویرایش کنید. اگر حین ثبت سفارش برای یک مشتری قصد ثبت سفارش برای مشتری دیگری را داشته باشید، با حسیب نت خواهید توانست فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری دیگر فاکتور جدیدی تقاضا کنید. حتی می‌توانید آن فاکتور را باز نگه داشته و به گزارش انبار بروید، یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

چند فاکتور همزمان در حسیب


طراحی چاپ فاکتور مخصوص لوازم یدکی

فاکتور دلخواه خودتان را چاپ کنید. به‌راحتی اجزای فاکتورها و حواله‌ها را برای چاپ طراحی کنید. بخش وسیعی از اجزای تشکیل‌دهنده‌ی یک فاکتور به اختیار شما روی فاکتور چاپ خواهد شد. تعیین اندازه‌ی متن، نوع متن، محل قرارگیری و متن عناوین همگی قابل تعیین توسط کاربر خواهند بود. همچنین چاپ یا عدم چاپ اجزا، عکس کالا، بارکد کالا، ابعاد کالا، محل قرارگیری کالا در انبار و ... تنها بخشی از امکانات طراحی چاپ است که شما می‌توانید آن‌ها را مشخص نمایید. نمونه فاکتور طراحی شده مخصوص فروشگاه لوازم یدکی خودرو با نرم افزار حسیب نت.

ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

با نرم افزار حسیب یدک تمامی مواردی را که در انجام معامله دخالت دارند، در فاکتور فروش ثبت نمایید. درج اقلام کالا با تعیین درصد افزایش یا تخفیف قیمت، شماره سریال، مقدار کالا در دو واحد شمارشی، مالیات ارزش افزوده، کرایه، مبالغ دریافتی از مشتری، چک‌های دریافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نمایید. همچنین هدیه‌های تشویقی به مشتریان نیز در فاکتور قابل ثبت است. امکان ثبت بازاریاب و راننده و خودرو نیز قابل افزایش است.

کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل

با حسیب نت مطمئن تجارت کنید. در هنگام خرید و فروش به‌راحتی می‌توانید سابقه‌ی خرید و فروش کالای منتخب را با مشتری منتخب ببینید. حتی سابقه از سنوات قبل تا به امروز قابل نمایش است. یا سابقه‌ی خرید و فروش کالای منتخب را با همه‌ی مشتریان ببینید و یا سابقه‌ی خرید کالا را بررسی کنید. چند قدم پیش‌تر بروید! در زمان دیدن کاردکس کالا می‌توانید به‌راحتی فاکتور هر ردیف در کاردکس را ببینید و در صورت داشتن جواز آن را ویرایش نمایید.

تعریف کامل مشخصات کالا

1. نامِ کاملِ کالا شامل: رسته، گروه، زیر گروه، مارک، نشان و نام (مثال: موتوری – واشر – سرسیلندر – توسن – سمند – EF7). 2. موقعیتِ کالا در هر انبار که در حوال? خروج هم چاپ شود، اعم از: قطعه، ردیف، ستون و طبقه. 3. تصویرِ کالا که هنگام جستجوی کالا، کاربر و مشتری بتوانند آن را ببینند و در فاکتور هم چاپ شود. 4. تامین کنندگان هر کالا. 5.تیپِ قیمت‌های مختلفِ فروش برای هر کالا برای گروه‌های مختلف مشتریان. 6. تعیینِ سه واحدِ شمارشی برای هر کالا اعم از: عدد، بسته و کارتن. 7. شماره سریال در مورد اقلام دارای سریال. 8.توضیح جهت ثبت خودروهای تحتِ پوششِ قطعه. 9. ثبتِ بارکدِ استاندارد 10. تعیین نقط? سفارش.

دریافت و پرداخت وجوه نقد

هرگونه جابه‌جایی وجوه نقد را در حسیب ثبت نمایید. با تفکیک منوهای دریافت و پرداخت نقد و انتقالی، در کل 4 گزینه در عملیات روزانه برای این امور وجود دارد. با امکانات مناسبی هم براساس کد و هم برحسب نام؛ هر سرفصل دریافت یا پرداخت کننده وجوه را انتخاب نمایید. حسیب مانده هر حساب منتخب را نیز بلافاصله پس از انتخاب سرفصل نمایش خواهد داد.

گزارش سنواتی گردش حساب ها

برای اخذ گزارشات هر حسابی از سنوات قبل تا به امروز نیاز به تغییر سال مالی نیست. در همین سال مالی تاریخ مبدأ گزارش را تعیین کنید (حتی مربوط به سال‌های قبل) و مشروح گردش حساب را از آن تاریخ تا به امروز ملاحظه فرمایید. حتی می‌توانید فاکتور، رسید، قبض، حواله و اسناد هر حساب را چه در سال مالی جاری و چه در سال‌های مالی قبل در همین گزارش ببینید.

گزارش سنواتی

تعیین محدوده گزارش اشخاص براساس مشخصات فردی

گزارش مشتریان و فروشندگان را براساس هریک از اطلاعات شخصی محدود نمایید. اگر از مشتری فقط شماره تلفنی را می‌دانید، یا وجهی به حساب شما واریز شده و از او شماره کارت را می‌دانید، یا بخشی از آدرس او را می‌دانید؛ با داشتن کوچک‌ترین اطلاع از مشتری می‌توانید او را در لیست مشتریان پیدا کنید.

ثبت کامل مشخصات اشخاص

هر آنچه از مشتریان و فروشندگان خود می‌دانید در حسیب ثبت نمایید. اعم از نام، شماره تلفن‌ها، شماره حساب‌های بانکی و شماره کارت‌ها، معرف، استان و شهر، منطقه و مسیر، عکس و امضا و چندین اطلاع دیگر. همچنین پس از ثبت و در آینده خواهید توانست گزارشات را براساس هریک از این مشخصات محدود کنید.

گزارش فصلی خرید و فروش TTMS

با پایان هر فصل به آسودگی گزارش خرید و فروش و مالیات ارزش افزوده‌ی آن فصل را تهیه کنید و به سایت اداره‌ی دارایی و مالیات تحویل دهید!

گزارش تریل فروش کالا

کالاهای تنبل و زرنگ خود را بشناسید! با گزارش تریل فروش کالا در شرایط دلخواه خود، همواره بر میزان فروش هر کالا نظارت داشته باشید؛ حتی با این گزارش میزان سود هر کالا و درصد سودآوری آن را در شرایط تعیین شده به دست آورید. همچنین خطای تعیین قیمت فروش در هر کالا را به‌سادگی کشف نمایید. این کالاها احیانا به اشتباه قیمت فروشی کمتر از قیمت خرید داشته‌اند

اتصال به فروشگاه اینترنتی

حسیب‌نت، نرم افزار حسابداری و انبارداریِ متصل به سایت یا فروشگاه اینترنتی می‌باشد؛ در این اتصال با تغییرِ مقدارِ کالا بر اثرِ ثبتِ معاملاتِ انجام شده در نرم افزار حسابداری حسیب‌نت و یا تغییرِ قیمت‌های فروشِ کالا توسط کاربر و یا تغییرِ مشخصاتِ کالا ؛ مقادیر ، قیمت‌ها و مشخصات تغییر یافته ، به صورت اتومات در بازه‌های زمانی مشخص که توسط کاربر ارشد تعیین می‌شود، در فروشگاه اینترنتی هم اعمال می‌شود ؛ و برعکس، در صورت ثبت سفارش در سایت ، توسط مشتریان و یا بازاریابان ، سفارشات نیز به صورتِ خودکار با سیاست‌های مختلف در نرم افزار حسابداری حسیب‌نت ثبت خواهند شد. مهم‌ترین عاملِ کارایی برای یک فروشگاهِ اینترنتی به روز بودن موجودی و قیمتِ فروشِ اقلامِ کالا می‌باشد ، این موضوع با متصل بودنِ فروشگاهِ اینترنتی به نرم افزار حسابداریِ حسیب‌نت به راحتی فراهم می‌شود. بنابراین جهتِ مدیریتِ فروشگاهِ اینترنتی، کمتر نیازی به پنلِ مدیریتیِ خودِ سایت خواهد بود، البته برای تنظیماتِ پوسته، ماژول‌ها و بنرهای تبلیغاتی بایستی به پنلِ مدیریتِ خودِ سایت مراجعه شود، اما تعریفِ کالا ، گروه‌ها ، مارکها ، ویژگیها و مدیریت سفارشات ثبت شده ، در خودِ برنامه حسابداریِ حسیب‌نت انجام خواهد شد. !!

معرفی خلاصه وار نرم افزار حسابداری حسیب نت
امکانات حسیب نت در ثبت فاکتور در عمده فروشی
گزارش تریل فروش کالا و خدمات در حسیب نت
گزارش گردش حساب مشتریان و فروشندگان
تعریف جامع کالا و خدمات
تعریف جامع اشخاص
گزارش لیست مشتریان و فروشندگان در حسیب نت
گزارش تریل انبار

 
جزئیات فنی
حد سالانه ی اسناد10.000
خرید/فروش/انباردارد
گزارشات سود و زیاندارد
ورودی اکسلندارد
عملیات چکهای دریافتیدارد
عملیات چک بانکیدارد
گزارش کل اسناد حسابداریندارد
دفاتر کل ، معین و تفضیلیدارد
گزارش اصلاحات و حذفیاتندارد
ارسال مبلغ به کارتخوانندارد
حواله جابجایی کالاندارد
دفتر روزنامهندارد
ثبت انبارگردانیندارد
عملکرد وارده و صادره ی کالاندارد
تفضیلی2ندارد
پیامک عملیاتندارد
بازار یابندارد
چاپ بارکدندارد
ورود/خروج کالای امانیندارد
چند انباریندارد
منوی فروشندارد
کالای تعریف شده4.000 قلم
خزانه داریدارد
خروجی اکسلدارد

2 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0