نرم افزار حسابداری ماشینهای اداری برنزی حسیب نت

فقط آنلاین

جدید

 • گزارشات سنواتی گردش حساب و کاردکس کالا
 • ثبت شماره سریال دستگاهها
 • جستجوی کالا با شماره سریال
 • همزمانی ثبت چندین فاکتور
 • طراحی چاپ فاکتور ، سند ، گزارش ، قبض و رسید چک
 • کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل
 • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
 • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
 • ثبت جامع مشخصات اشخاص
 • ثبت جامع مشخصات کالا و خدمات
 • گزارش سود و زیان ، روزانه ، ماهانه و ادواری
 • تغییر رفتار برنانه با طیف وسیعی از تنظیمات

جزییات بیشتر

13,000,000 تومان

13,000,000 تومان به ازای نسخه

- +

برند : HasibNet

 
بررسی تخصصی

امکانات نرم افزار حسابداری ماشین های اداری حسیب نت

پوشش جامع نیازهای خرده و عمده فروشی در بازرگانی ماشین های اداری و لوازم جانبی

با توجه به تنوعِ اقلامِ کالا در خرده فروشان و عمده فروشانِ ماشین های اداری و لوازم جانبی ، شاید بتوان گفت مهم‌ترین شاخصه‌ها برای برنامه یا نرم افزار حسابداری و انبارداری و ثبت فاکتور فروش در ماشین های اداری و لوازم جانبی عبارتند از: تعریف جامع اشخاص و کالا و خدمات ، ثبت جامع فاکتور در عمده و خرده فروشی، مدیریت شماره سریال کالای خرید یا فروخته شده برای اقلام سریالی ، انبارداری ، مدیریت حساب اشخاص ، مدیریت عملکرد روزانه کاربران ، مدیریت ردیابی اقلام فروخته شده و تحویل نشده به مشتریان ، احذ گزارشات سنواتی ، شخصی سازی رفتار برنامه در تنظیمات ، طراحی چاپ و اتصال به فروشگاه اینترنتی؛ که این ویژگی‌ها همگی در نرم افزار حسابداری حسیب نت به خوبی دیده می‌شود.

نرم افزار حسابداری ماشین های اداری حسیب نت ، مخصوص تمامی فروشگاه های لوازم جانبی و ماشین های اداری ، تولیدکننده‌ها و پخش لوازم اصلی و جانبی ماشین های اداری ، طراحی و آماده‌سازی شده است. حسیب ماشین های اداری با ارائه امکانات ویژه‌ای برای فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم ماشین های اداری از قبیل فاکتورهای خرید و فروش، انبارداری، خزانه داری ، تقسیط و عملیات چک و بانک، گزینه مناسبی برای مدیریت کسب و کار شما می‌باشد.

حسیب ماشین های اداری با داشتن رابط کاربری ساده و کاربرپسند ، مناسب فروشگاه های بزرگ و کوچک بوده و با داشتن امکانات جانبی قابل اضافه شدن به سیستم، امکان سفارشی‌سازی نرم‌افزار را براساس نیازهای یک فروشگاه ماشین های اداری و لوازم جانبی ، فراهم می‌سازد.

مزیت اصلی حسیب ماشین های اداری ، سادگی کار با این نرم افزار می‌باشد که امکان استفاده از یک سیستم حسابداری و بازرگانی را بدون نیاز به دانش و تجربه قبلی در زمینه حسابداری برای کاربران فراهم می‌آورد.

نرم افزار حسابداری ماشین های اداری و لوازم جانبی

انتخاب و درج کالای سریالی فقط با خواندن بارکد شماره سریال کالا

در صورت ثبت شماره سریالِ کالا در زمانِ خرید برای دستگاه ها و قطعات سریالی، انتخاب کالا در ثبت عملیات دیگر می‌تواند حتی فقط با خواندن بارکد شماره سریال انجام شود؛ یعنی با خواندن بارکد شماره سریال در فروش، خود کالا به‌همراه شماره سریالش در فاکتور درج می‌شود؛ شماره سریال در کالای سریالی به‌خصوص برای دستگاهها در بررسی تایید فروش آن کالا از فروشگاه شما اهمیت دارد

انتخاب و درج کالای سریالی فقط با خواندن بارکد شماره سریال کالا

اتصال پوز به نرم افزار رستوران

ارتباط با دستگاه کارتخوان بانکی جهت ارسال مبلغ

پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور، همزمان با ثبت و چاپ فاکتور، مبلغ قابل دریافت در کادر دریافت در بانک به دستگاه کارتخوانی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و مشتری فقط کارت کشیده و رمزش را در دستگاه کارتخوان وارد می‌نماید. به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می‌یابد.

اتصال پوز به نرم افزار حسابداری

همزمانی ثبت چندین فاکتور

با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما می‌توانید در آن واحد چندین فاکتور نیمه کاره را باز نگه دارید و به‌راحتی هریک از آن‌ها را ویرایش کنید. تصور کنید یک مشتری حین خرید سفارش تازه‌ای از منزل دریافت کند، و یا در حین خرید نظرش عوض شود ، در این صورت می‌توانید فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری بعدی فاکتور جدیدی تقاضا کنید! حتی می‌توانید به گزارش انبار بروید و یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

همزمانی ثبت چندین فاکتور

ثبت جامع اطلاعات در فاکتور فروش

هر آنچه در انجام معامله دخالت دارد را در فاکتور فروش ثبت نمایید! درج اقلام کالا در فاکتور با تعیین درصد افزایش یا تخفیف قیمت، شماره سریال، مقدار کالا در دو واحد شمارشی، مالیات ارزش افزوده، کرایه، مبالغ دریافتی از مشتری، چک‌های دریافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نمایید! همینطور هدیه‌های تشویقی به مشتریان نیز در فاکتور قابل ثبت است! البته امکان ثبت موارد بازاریاب، راننده و خودرو نیز قابل افزایش است!

جستجوی شماره سریال در میان فاکتورها حتی در سنوات قبل

براحتی میتوانید فاکتورهایی که شماره سریال مورد نظر ، در آنها حضور دارد را حتی در سنوات ماقبل که سال مالی آنها بسته شده است را در حسیب نت کشف نمایید و به این ترتیب فروشنده و خریدار آن شماره سریال را بیابید و اگر آن شماره سریال در حسیب شما نباشد ، معلوم می‌شود که این کالا توسط شما معامله نشده است !!

نرم افزار حسابداری ماشین های اداری و لوازم جانبی

ثبت مشخصات جامع کالا و خدمات

تمامی اطلاعات مربوط به مشخصات کالا را در نرم افزار حسابداری حسیب نت ثبت کنید. علاوه‌‌بر نام کالا و قیمت‌های فروش اطلاعاتی اعم از بارکد، فروشنده، واحدهای دوم و سوم، ابعاد، بازاریاب، محل قرارگیری کالا در انبار یا فروشگاه ، تامین کنندگان کالا، ثبت هدیه، روال تولید و توضیحات بیشتر برای کالا و خدمات در حسیب قابل ثبت شدن هستند. کالاها در شش سطح رسته، گروه، زیرگروه، مارک ، نشان و نام کالا تعریف می‌شوند. نحوه نمایش نام کالا که ترکیبی از نام رسته ، گروه ، زیرگروه ، مارک ، نشان و نام است ، در فاکتورها و گزارشات توسط مدیر ، در حسیب تعیین می‌شود. تصویر کالا و مؤلفه رنگ برای هر کالا میتواند مستقل از دیگری باشد؛ با تعیین 10 قیمت فروش طیف مناسبی از قیمتهای فروش یک کالا برای انواع مشتریان حاصل میشود ، حتی میتوانید با فروش مقداری از یک کالا ، کالایی دیگر یا همان کالا را بعنوان هدیه تعریف نمایید؛ با تعریف لیستی از تامین کنندگان ، همواره به راحتی به فروشندگان کالا دسترسی داشته باشید !!

فرم مشخصات کالا

ثبت مشخصات جامع اشخاص

هر آنچه از مشتریان و فروشندگان می‌دانید در حسیب ثبت نمایید! اعم از نام، شماره تلفن‌ها، شماره حساب‌های بانکی و شماره کارت‌ها، معرف، استان و شهر، منطقه و مسیر، عکس و امضا و چندین اطلاع دیگر که در آینده نیز می‌توانید گزارشات را بر اساس هر یک از این مشخصات محدود سازید!

گردش حساب سنواتی مشتریان و فروشندگان

برای اخذ گزارشات هر حسابی از سنوات قبل تا به امروز نیاز به تغییر سال مالی نیست! در همین سال مالی تاریخ مبدأ گزارش را تعیین کنید (حتی مربوط به سال‌های قبل) و مشروح گردش حساب را از آن تاریخ تا به امروز ملاحظه فرمایید! حتی می‌توانید فاکتور، رسید، قبض، حواله و اسناد هر حساب را چه در سال مالی جاری و چه در سال‌های مالی قبل در همین گزارش ببینید.

طراحی چاپ فاکتور

با نرم افزار حسیب نت تمامی مواردی را که در انجام معامله دخالت دارند، در فاکتور فروش ثبت نمایید. درج اقلام کالا با تعیین درصد افزایش یا تخفیف قیمت، شماره سریال، مقدار کالا در سه واحد شمارشی، مالیات ارزش افزوده، کرایه، مبالغ دریافتی از مشتری، چک‌های دریافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نمایید. همچنین هدیه‌های تشویقی به مشتریان نیز در فاکتور قابل ثبت است. امکان ثبت بازاریاب و راننده و خودرو نیز قابل افزایش است و در نهایت فاکتور یا حواله های خروج کالا را در هر طرحی که میخواهید به چاپ برسانید

جهت نمایش چند نمونه فاکتور چاپ شده نمونه چاپها را کلیک فرمایید

گزارش فصلی مالیات ارزش افزوده خرید و فروش

با پایان هر فصل به آسودگی گزارش خرید و فروش و مالیات ارزش افزوده‌ی آن فصل را تهیه کنید و به سایت اداره‌ی دارایی و مالیات تحویل دهید!

گزارش تریل فروش کالا

کالاهای تنبل و زرنگ خود را بشناسید! با گزارش تریل فروش کالا در شرایط دلخواه خود، همواره بر میزان فروش هر کالا نظارت داشته باشید؛ حتی با این گزارش میزان سود هر کالا و درصد سودآوری آن را در شرایط تعیین شده به دست آورید. همچنین خطای تعیین قیمت فروش در هر کالا را به‌سادگی کشف نمایید. این کالاها احیانا به اشتباه قیمت فروشی کمتر از قیمت خرید داشته‌اند

اتصال به فروشگاه اینترنتی

حسیب‌نت، نرم افزار حسابداری و انبارداریِ متصل به سایت یا فروشگاه اینترنتی می‌باشد؛ در این اتصال با تغییرِ مقدارِ کالا بر اثرِ ثبتِ معاملاتِ انجام شده در نرم افزار حسابداری حسیب‌نت و یا تغییرِ قیمت‌های فروشِ کالا توسط کاربر و یا تغییرِ مشخصاتِ کالا ؛ مقادیر ، قیمت‌ها و مشخصات تغییر یافته ، به صورت اتومات در بازه‌های زمانی مشخص که توسط کاربر ارشد تعیین می‌شود، در فروشگاه اینترنتی هم اعمال می‌شود ؛ و برعکس، در صورت ثبت سفارش در سایت ، توسط مشتریان و یا بازاریابان ، سفارشات نیز به صورتِ خودکار با سیاست‌های مختلف در نرم افزار حسابداری حسیب‌نت ثبت خواهند شد. مهم‌ترین عاملِ کارایی برای یک فروشگاهِ اینترنتی به روز بودن موجودی و قیمتِ فروشِ اقلامِ کالا می‌باشد ، این موضوع با متصل بودنِ فروشگاهِ اینترنتی به نرم افزار حسابداریِ حسیب‌نت به راحتی فراهم می‌شود. بنابراین جهتِ مدیریتِ فروشگاهِ اینترنتی، کمتر نیازی به پنلِ مدیریتیِ خودِ سایت خواهد بود، البته برای تنظیماتِ پوسته، ماژول‌ها و بنرهای تبلیغاتی بایستی به پنلِ مدیریتِ خودِ سایت مراجعه شود، اما تعریفِ کالا ، گروه‌ها ، مارکها ، ویژگیها و مدیریت سفارشات ثبت شده ، در خودِ برنامه حسابداریِ حسیب‌نت انجام خواهد شد. !!

امکانات حسیب نت در بازرگانی ماشین‌های اداری
امکانات حسیب نت در ثبت فاکتور در عمده فروشی
گزارش تریل فروش کالا و خدمات در حسیب نت
گزارش گردش حساب مشتریان و فروشندگان
تعریف جامع کالا و خدمات
تعریف جامع اشخاص
گزارش لیست مشتریان و فروشندگان در حسیب نت
گزارش تریل انبار

 
جزئیات فنی
حد سالانه ی اسناد5.000
خرید/فروش/انباردارد
گزارشات سود و زیاندارد
ورودی اکسلندارد
عملیات چکهای دریافتیدارد
عملیات چک بانکیدارد
گزارش کل اسناد حسابداریندارد
دفاتر کل ، معین و تفضیلیدارد
گزارش اصلاحات و حذفیاتندارد
ارسال مبلغ به کارتخوانندارد
حواله جابجایی کالاندارد
ثبت انبارگردانیندارد
تفضیلی2ندارد
پیامک عملیاتندارد
بازار یابندارد
فروش اقساطیندارد
ورود/خروج کالای امانیندارد
ایستگاه کاریندارد
چند انباریندارد
چند ارزیندارد
کالای سریالیدارد
سامانه مؤدیانندارد
اتصال به فروشگاه اینترنتیندارد
خزانه داریدارد

2 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0