نرم افزار حسابداری موبایل نقره ای حسیب نت

فقط آنلاین

جدید

 • گزارشات سنواتی
 • ثبت شماره سریال گوشی و سیم کارت ها
 • چاپ بارکد
 • جستجوی کالا با شماره سریال
 • همزمانی ثبت چندین فاکتور
 • طراحی چاپ فاکتور
 • کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل
 • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
 • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
 • ثبت مشخصات جامع اشخاص
 • مدیریت فروش اقساطی
 • مدیریت کالای امانی در بخش تعمیرات
 • امکان اتصال به فروشگاه اینترنتی

جزییات بیشتر

47,000,000 تومان

47,000,000 تومان به ازای نسخه

- +

برند : HasibNet

 
بررسی تخصصی

امکانات نرم افزار حسابداری حسیب موبایل نقره ای

پوشش جامع نیازهای خرده و عمده فروشی در بازرگانی موبایل و لوازم جانبی

با توجه به تنوعِ اقلامِ کالا در خرده فروشان و عمده فروشانِ موبایل و لوازم جانبی ، شاید بتوان گفت مهم‌ترین شاخصه‌ها برای برنامه یا نرم افزار حسابداری و انبارداری و ثبت فاکتور فروش در لوازم جانبی موبایل و تلفن همراه عبارتند از: تعریف جامع کالا، ثبت جامع فاکتور ، مدیریت شماره سریال کالای خرید یا فروخته شده برای اقلام سریالی ، انبارداری ، مدیریت حساب اشخاص ، مدیریت عملکرد روزانه کاربران ، چاپ بارکد ، اتصال به سامانه مؤدیان ، مدیریت فروش اقساطی و اتصال به فروشگاه اینترنتی؛ که این ویژگی‌ها همگی در نرم افزار حسابداری حسیب نت به خوبی دیده می‌شود.

نرم افزار حسابداری موبایل حسیب نت ، مخصوص تمامی فروشگاه های لوازم جانبی و گوشی ، تولیدکننده‌ها و پخش لوازم اصلی و جانبی گوشی تلفن همراه ، طراحی و آماده‌سازی شده است. حسیب موبایل با ارائه امکانات ویژه‌ای برای فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم گوشی تلفن همراه از قبیل فاکتورهای خرید و فروش، انبارداری، خزانه داری ، عملیات چک و بانک ، تقسیط ، گزینه مناسبی برای مدیریت کسب و کار شما می‌باشد.

حسیب موبایل با داشتن رابط کاربری ساده و کاربرپسند ، مناسب فروشگاه های بزرگ و کوچک بوده و با داشتن امکانات جانبی قابل اضافه شدن به سیستم، امکان سفارشی‌سازی نرم‌افزار را براساس نیازهای یک فروشگاه موبایل و لوازم جانبی ، فراهم می‌سازد.

مزیت اصلی حسیب موبایل ، سادگی کار با این نرم افزار می‌باشد که امکان استفاده از یک سیستم حسابداری و بازرگانی را بدون نیاز به دانش و تجربه قبلی در زمینه حسابداری برای کاربران فراهم می‌آورد.

نرم افزار حسابداری موبایل و لوازم جانبی

انتخاب و درج کالای سریالی فقط با خواندن بارکد شماره سریال کالا

در صورت ثبت شماره سریالِ کالا در زمانِ خرید برای هر کالای سریالی، انتخاب کالا در ثبت عملیات دیگر می‌تواند حتی فقط با خواندن بارکد شماره سریال انجام شود؛ یعنی با خواندن بارکد شماره سریال در فروش، خود کالا به‌همراه شماره سریالش در فاکتور درج می‌شود؛ شماره سریال در کالای سریالی به‌خصوص برای گوشی موبایل و لوازم خانگی در بررسی تایید فروش آن کالا از فروشگاه شما اهمیت دارد

انتخاب و درج کالای سریالی فقط با خواندن بارکد شماره سریال کالا

خواندن بارکد کالا

ثبت و چاپ فاکتور بدون نیاز به کیبورد

در نرم افزار حسیب موبایل امکان ثبت فاکتور، چاپ و دریافت وجوه نقد و بانک بدون دخالت موس و کیبورد، کمک شایانی در کاهش زمان ثبت فاکتور در خرده فروشی می‌نماید. در صورتیکه مانیتور لمسی نباشد ،کافیست صندوقدار پس از تکمیل اقلام کالا در فاکتور بارکدخوان را برروی بارکدهای عملیاتی "ثبت فاکتور" و یا "فاکتور جدید" بگیرد ؛ به این ترتیب بجای انتخاب کالا ، به ترتیب دستورات ثبت فاکتور و فاکتور جدید صادر می‌شود و در صورت لمسی بودن مانیتور با لمس کلیدهای مربوطه روی فرم فروش نقدی این امور انجام می شود

ثبت فاکتور در نرم افزار حسابداری

اتصال پوز به نرم افزار رستوران

ارتباط با دستگاه کارتخوان بانکی جهت ارسال مبلغ

پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور، همزمان با ثبت و چاپ فاکتور، مبلغ قابل دریافت در کادر دریافت در بانک به دستگاه کارتخوانی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و مشتری فقط کارت کشیده و رمزش را در دستگاه کارتخوان وارد می‌نماید. به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می‌یابد.

اتصال پوز به نرم افزار حسابداری

همزمانی ثبت چندین فاکتور

با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما می‌توانید در آن واحد چندین فاکتور نیمه کاره را باز نگه دارید و به‌راحتی هریک از آن‌ها را ویرایش کنید. تصور کنید یک مشتری حین خرید سفارش تازه‌ای از منزل دریافت کند، و یا در حین خرید نظرش عوض شود ، در این صورت می‌توانید فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری بعدی فاکتور جدیدی تقاضا کنید! حتی می‌توانید به گزارش انبار بروید و یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

همزمانی ثبت چندین فاکتور

چاپ بارکد

در خرده فروشی با هر نوع چاپگر که در ویندوز تعریف می‌شود، در هر نوع برچسب با هر اندازه برای اقلامی که بارکد ندارند ، می‌توانید بارکد کالا را چاپ نمایید. حتی درصورت عدم تعریف بارکد از کد کالا به عنوان بارکد هم می‌توانید بهره ببرید. با تعریف انواع قالب چاپ بارکد در بخش تعاریف، هنگام چاپ بارکد به‌سادگی قالب موردنظر را انتخاب نموده و بارکد کالاهای منتخب را چاپ نمایید. با تحویل شماره فاکتور خرید در کادر متناظر، تمام کالاهای مندرج در آن فاکتور همراه با تعدادشان نمایش یافته و می‌توانید برای همه‌ی آنها یا بخشی از آن‌ها بارکد چاپ نمایید.

جستجوی شماره سریال در میان فاکتورها حتی در سنوات قبل

براحتی میتوانید فاکتورهایی که شماره سریال مورد نظر ، در آنها حضور دارد را حتی در سنوات ماقبل که سال مالی آنها بسته شده است را در حسیب نت کشف نمایید و به این ترتیب فروشنده و خریدار آن شماره سریال را بیابید و اگر آن شماره سریال در حسیب شما نباشد ، معلوم می‌شود که این کالا توسط شما معامله نشده است !!

نرم افزار حسابداری موبایل و لوازم جانبی

ثبت مشخصات جامع کالا و خدمات

تمامی اطلاعات مربوط به مشخصات کالا را در نرم افزار حسابداری حسیب نت ثبت کنید. علاوه‌‌بر نام کالا و قیمت‌های فروش اطلاعاتی اعم از بارکد، فروشنده، واحدهای دوم و سوم، ابعاد، بازاریاب، محل قرارگیری کالا در انبار یا فروشگاه ، تامین کنندگان کالا، ثبت هدیه، روال تولید و توضیحات بیشتر برای کالا و خدمات در حسیب قابل ثبت شدن هستند. کالاها در شش سطح رسته، گروه، زیرگروه، مارک ، نشان و نام کالا تعریف می‌شوند. نحوه نمایش نام کالا که ترکیبی از نام رسته ، گروه ، زیرگروه ، مارک ، نشان و نام است ، در فاکتورها و گزارشات توسط مدیر ، در حسیب تعیین می‌شود. تصویر کالا و مؤلفه های سایز و رنگ برای هر کالا میتواند مستقل از دیگری باشد؛ با تعیین 10 قیمت فروش طیف مناسبی از قیمتهای فروش یک کالا برای انواع مشتریان حاصل میشود ، حتی میتوانید با فروش مقداری از یک کالا ، کالایی دیگر یا همان کالا را بعنوان هدیه تعریف نمایید؛ با تعریف لیستی از تامین کنندگان ، همواره به راحتی به فروشندگان کالا دسترسی داشته باشید !!

فرم مشخصات کالا

انبارگردانی

امکان انبارگردانی با بارکدخوان بی‌سیم یا دیتاکالکتور

در هر زمان ممکن، مقادیر موجودی کالا در انبار را با ابزارهای مفید، تحویل حسیب دهید! انبار گردانی را می‌توانید به دفعات مختلف در طول سال در حسیب ثبت نمایید!! با امکانات مناسبی از قبیل : ورودی و خروجی اکسل، جستجوی کالا براساس نام، کد و بارکد؛ براحتی انبارگردانی در حسیب ثبت می شود.

فروش اقساطی

در حسیب نت با داشتن افزونه‌ی فروش اقساطی، به راحتی محاسبات اقساط و تفاوت قیمت در حالت نقدی و قسطی انجام می‌شود؛ کارتِ تقسیط را در هر ساختاری که می‌خواهید به چاپ برسانید؛ همچنین با وجود افزونه‌ی پیامک عملیات، حسیب به‌طور اتومات با تنظیماتی که توسط شما انجام می‌شود، می‌تواند به مشتریان دارای قسط معوق ، پیغام اخطار ارسال کند. در حسیب نت می‌توانید در هر زمان برآوردی از جمع مبالغ اقساط آینده با اعمال طیف وسیعی از شرایط به دست آورده و یا لیستی از مشتریانی که دارای قسط معوق هستند را گزارش بگیرید.

مدیریت کالای امانی در بخش تعمیرات

درصورتی‌که خدمات پس از فروش اعم از تعمیرات و گارانتیِ اقلام فروخته شده را هم بر عهده دارید، با افزونه‌ی کالای امانی، به خوبی ورود و خروج این اقلام را هم تحت نظارت داشته باشید. با ثبت حواله‌ی ورود کالای امانی در هنگام دریافت کالا از مشتری و چاپ بارکد، ردیابی، ثبت ارسال و برگشت کالا از گارانتی و ثبت تحویل کالای امانی به صاحبش به راحتی با خواندن بارکد چاپ شده توسط حسیب مدیریت می‌شود.

گزارش تریل فروش کالا

کالاهای تنبل و زرنگ خود را بشناسید! با گزارش تریل فروش کالا در شرایط دلخواه خود، همواره بر میزان فروش هر کالا نظارت داشته باشید؛ حتی با این گزارش میزان سود هر کالا و درصد سودآوری آن را در شرایط تعیین شده به دست آورید. همچنین خطای تعیین قیمت فروش در هر کالا را به‌سادگی کشف نمایید. این کالاها احیانا به اشتباه قیمت فروشی کمتر از قیمت خرید داشته‌اند

اتصال به فروشگاه اینترنتی

حسیب‌نت، نرم افزار حسابداری و انبارداریِ متصل به سایت یا فروشگاه اینترنتی می‌باشد؛ در این اتصال با تغییرِ مقدارِ کالا بر اثرِ ثبتِ معاملاتِ انجام شده در نرم افزار حسابداری حسیب‌نت و یا تغییرِ قیمت‌های فروشِ کالا توسط کاربر و یا تغییرِ مشخصاتِ کالا ؛ مقادیر ، قیمت‌ها و مشخصات تغییر یافته ، به صورت اتومات در بازه‌های زمانی مشخص که توسط کاربر ارشد تعیین می‌شود، در فروشگاه اینترنتی هم اعمال می‌شود ؛ و برعکس، در صورت ثبت سفارش در سایت ، توسط مشتریان و یا بازاریابان ، سفارشات نیز به صورتِ خودکار با سیاست‌های مختلف در نرم افزار حسابداری حسیب‌نت ثبت خواهند شد. مهم‌ترین عاملِ کارایی برای یک فروشگاهِ اینترنتی به روز بودن موجودی و قیمتِ فروشِ اقلامِ کالا می‌باشد ، این موضوع با متصل بودنِ فروشگاهِ اینترنتی به نرم افزار حسابداریِ حسیب‌نت به راحتی فراهم می‌شود. بنابراین جهتِ مدیریتِ فروشگاهِ اینترنتی، کمتر نیازی به پنلِ مدیریتیِ خودِ سایت خواهد بود، البته برای تنظیماتِ پوسته، ماژول‌ها و بنرهای تبلیغاتی بایستی به پنلِ مدیریتِ خودِ سایت مراجعه شود، اما تعریفِ کالا ، گروه‌ها ، مارکها ، ویژگیها و مدیریت سفارشات ثبت شده ، در خودِ برنامه حسابداریِ حسیب‌نت انجام خواهد شد. !!

امکانات حسیب نت در فروشگاه موبایل ، لوازم خانگی ، کامپیوتر و ماشین‌های اداری
امکانات حسیب نت در عمده فروشی
امکانات حسیب نت در خرده فروشی
معارفه خلاصه وار نرم افزار حسابداری حسیب نت
گزارش تریل فروش کالا و خدمات در حسیب نت
گزارش گردش حساب مشتریان و فروشندگان
تعریف جامع کالا و خدمات
تعریف جامع اشخاص
گزارش لیست مشتریان و فروشندگان در حسیب نت
گزارش تریل انبار

 
جزئیات فنی
حد سالانه ی اسناد40.000
خرید/فروش/انباردارد
گزارشات سود و زیاندارد
ورودی اکسلدارد
عملیات چکهای دریافتیدارد
مدیریت داخلیندارد
عملیات چک بانکیدارد
گزارش کل اسناد حسابداریدارد
دفاتر کل ، معین و تفضیلیدارد
گزارش اصلاحات و حذفیاتدارد
ارسال مبلغ به کارتخواندارد
حواله جابجایی کالادارد
ثبت انبارگردانیدارد
تفضیلی2ندارد
پیامک عملیاتندارد
بازار یابندارد
چاپ بارکددارد
فروش اقساطیندارد
ورود/خروج کالای امانیندارد
ایستگاه کاریندارد
بارکد دوبعدیندارد
کالای سریالیدارد
اتصال به فروشگاه اینترنتیندارد
جستجوی شماره سریالدارد

2 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0