نرم افزار حسابداری موبایل طلایی حسیب نت

فقط آنلاین

جدید

 • گزارشات سنواتی
 • ثبت شماره سریال گوشی و سیم کارت ها
 • چاپ بارکد
 • جستجوی کالا با شماره سریال
 • همزمانی ثبت چندین فاکتور
 • طراحی چاپ فاکتور
 • کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل
 • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
 • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
 • ثبت مشخصات جامع اشخاص
 • مدیریت فروش اقساطی
 • مدیریت کالای امانی در بخش تعمیرات
 • امکان اتصال به فروشگاه اینترنتی

جزییات بیشتر

80,000,000 تومان

80,000,000 تومان به ازای نسخه

- +

برند : HasibNet

 
بررسی تخصصی

امکانات نرم افزار حسابداری حسیب موبایل طلایی

پوشش جامع نیازهای خرده و عمده فروشی در بازرگانی موبایل و لوازم جانبی

با توجه به تنوعِ اقلامِ کالا در خرده فروشان و عمده فروشانِ موبایل و لوازم جانبی ، شاید بتوان گفت مهم‌ترین شاخصه‌ها برای برنامه یا نرم افزار حسابداری و انبارداری و ثبت فاکتور فروش در لوازم جانبی موبایل و تلفن همراه عبارتند از: تعریف جامع کالا، ثبت جامع فاکتور ، مدیریت شماره سریال کالای خرید یا فروخته شده برای اقلام سریالی ، انبارداری ، مدیریت حساب اشخاص ، مدیریت عملکرد روزانه کاربران ، چاپ بارکد ، اتصال به سامانه مؤدیان ، مدیریت فروش اقساطی و اتصال به فروشگاه اینترنتی؛ که این ویژگی‌ها همگی در نرم افزار حسابداری حسیب نت به خوبی دیده می‌شود.

نرم افزار حسابداری موبایل حسیب نت ، مخصوص تمامی فروشگاه های لوازم جانبی و گوشی ، تولیدکننده‌ها و پخش لوازم اصلی و جانبی گوشی تلفن همراه ، طراحی و آماده‌سازی شده است. حسیب موبایل با ارائه امکانات ویژه‌ای برای فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم گوشی تلفن همراه از قبیل فاکتورهای خرید و فروش، انبارداری، خزانه داری ، عملیات چک و بانک ، تقسیط ، گزینه مناسبی برای مدیریت کسب و کار شما می‌باشد.

حسیب موبایل با داشتن رابط کاربری ساده و کاربرپسند ، مناسب فروشگاه های بزرگ و کوچک بوده و با داشتن امکانات جانبی قابل اضافه شدن به سیستم، امکان سفارشی‌سازی نرم‌افزار را براساس نیازهای یک فروشگاه موبایل و لوازم جانبی ، فراهم می‌سازد.

مزیت اصلی حسیب موبایل ، سادگی کار با این نرم افزار می‌باشد که امکان استفاده از یک سیستم حسابداری و بازرگانی را بدون نیاز به دانش و تجربه قبلی در زمینه حسابداری برای کاربران فراهم می‌آورد.

نرم افزار حسابداری موبایل و لوازم جانبی

انتخاب و درج کالای سریالی فقط با خواندن بارکد شماره سریال کالا

در صورت ثبت شماره سریالِ کالا در زمانِ خرید برای هر کالای سریالی، انتخاب کالا در ثبت عملیات دیگر می‌تواند حتی فقط با خواندن بارکد شماره سریال انجام شود؛ یعنی با خواندن بارکد شماره سریال در فروش، خود کالا به‌همراه شماره سریالش در فاکتور درج می‌شود؛ شماره سریال در کالای سریالی به‌خصوص برای گوشی موبایل و لوازم خانگی در بررسی تایید فروش آن کالا از فروشگاه شما اهمیت دارد

انتخاب و درج کالای سریالی فقط با خواندن بارکد شماره سریال کالا

خواندن بارکد کالا

ثبت و چاپ فاکتور بدون نیاز به کیبورد

در نرم افزار حسیب موبایل امکان ثبت فاکتور، چاپ و دریافت وجوه نقد و بانک بدون دخالت موس و کیبورد، کمک شایانی در کاهش زمان ثبت فاکتور در خرده فروشی می‌نماید. در صورتیکه مانیتور لمسی نباشد ،کافیست صندوقدار پس از تکمیل اقلام کالا در فاکتور بارکدخوان را برروی بارکدهای عملیاتی "ثبت فاکتور" و یا "فاکتور جدید" بگیرد ؛ به این ترتیب بجای انتخاب کالا ، به ترتیب دستورات ثبت فاکتور و فاکتور جدید صادر می‌شود و در صورت لمسی بودن مانیتور با لمس کلیدهای مربوطه روی فرم فروش نقدی این امور انجام می شود

ثبت فاکتور در نرم افزار حسابداری

اتصال پوز به نرم افزار رستوران

ارتباط با دستگاه کارتخوان بانکی جهت ارسال مبلغ

پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور، همزمان با ثبت و چاپ فاکتور، مبلغ قابل دریافت در کادر دریافت در بانک به دستگاه کارتخوانی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و مشتری فقط کارت کشیده و رمزش را در دستگاه کارتخوان وارد می‌نماید. به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می‌یابد.

اتصال پوز به نرم افزار حسابداری

همزمانی ثبت چندین فاکتور

با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما می‌توانید در آن واحد چندین فاکتور نیمه کاره را باز نگه دارید و به‌راحتی هریک از آن‌ها را ویرایش کنید. تصور کنید یک مشتری حین خرید سفارش تازه‌ای از منزل دریافت کند، و یا در حین خرید نظرش عوض شود ، در این صورت می‌توانید فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری بعدی فاکتور جدیدی تقاضا کنید! حتی می‌توانید به گزارش انبار بروید و یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

همزمانی ثبت چندین فاکتور

چاپ بارکد

در خرده فروشی با هر نوع چاپگر که در ویندوز تعریف می‌شود، در هر نوع برچسب با هر اندازه برای اقلامی که بارکد ندارند ، می‌توانید بارکد کالا را چاپ نمایید. حتی درصورت عدم تعریف بارکد از کد کالا به عنوان بارکد هم می‌توانید بهره ببرید. با تعریف انواع قالب چاپ بارکد در بخش تعاریف، هنگام چاپ بارکد به‌سادگی قالب موردنظر را انتخاب نموده و بارکد کالاهای منتخب را چاپ نمایید. با تحویل شماره فاکتور خرید در کادر متناظر، تمام کالاهای مندرج در آن فاکتور همراه با تعدادشان نمایش یافته و می‌توانید برای همه‌ی آنها یا بخشی از آن‌ها بارکد چاپ نمایید.

جستجوی شماره سریال در میان فاکتورها حتی در سنوات قبل

براحتی میتوانید فاکتورهایی که شماره سریال مورد نظر ، در آنها حضور دارد را حتی در سنوات ماقبل که سال مالی آنها بسته شده است را در حسیب نت کشف نمایید و به این ترتیب فروشنده و خریدار آن شماره سریال را بیابید و اگر آن شماره سریال در حسیب شما نباشد ، معلوم می‌شود که این کالا توسط شما معامله نشده است !!

نرم افزار حسابداری موبایل و لوازم جانبی

ثبت مشخصات جامع کالا و خدمات

تمامی اطلاعات مربوط به مشخصات کالا را در نرم افزار حسابداری حسیب نت ثبت کنید. علاوه‌‌بر نام کالا و قیمت‌های فروش اطلاعاتی اعم از بارکد، فروشنده، واحدهای دوم و سوم، ابعاد، بازاریاب، محل قرارگیری کالا در انبار یا فروشگاه ، تامین کنندگان کالا، ثبت هدیه، روال تولید و توضیحات بیشتر برای کالا و خدمات در حسیب قابل ثبت شدن هستند. کالاها در شش سطح رسته، گروه، زیرگروه، مارک ، نشان و نام کالا تعریف می‌شوند. نحوه نمایش نام کالا که ترکیبی از نام رسته ، گروه ، زیرگروه ، مارک ، نشان و نام است ، در فاکتورها و گزارشات توسط مدیر ، در حسیب تعیین می‌شود. تصویر کالا و مؤلفه های سایز و رنگ برای هر کالا میتواند مستقل از دیگری باشد؛ با تعیین 10 قیمت فروش طیف مناسبی از قیمتهای فروش یک کالا برای انواع مشتریان حاصل میشود ، حتی میتوانید با فروش مقداری از یک کالا ، کالایی دیگر یا همان کالا را بعنوان هدیه تعریف نمایید؛ با تعریف لیستی از تامین کنندگان ، همواره به راحتی به فروشندگان کالا دسترسی داشته باشید !!

فرم مشخصات کالا

انبارگردانی

امکان انبارگردانی با بارکدخوان بی‌سیم یا دیتاکالکتور

در هر زمان ممکن، مقادیر موجودی کالا در انبار را با ابزارهای مفید، تحویل حسیب دهید! انبار گردانی را می‌توانید به دفعات مختلف در طول سال در حسیب ثبت نمایید!! با امکانات مناسبی از قبیل : ورودی و خروجی اکسل، جستجوی کالا براساس نام، کد و بارکد؛ براحتی انبارگردانی در حسیب ثبت می شود.

فروش اقساطی

در حسیب نت با داشتن افزونه‌ی فروش اقساطی، به راحتی محاسبات اقساط و تفاوت قیمت در حالت نقدی و قسطی انجام می‌شود؛ کارتِ تقسیط را در هر ساختاری که می‌خواهید به چاپ برسانید؛ همچنین با وجود افزونه‌ی پیامک عملیات، حسیب به‌طور اتومات با تنظیماتی که توسط شما انجام می‌شود، می‌تواند به مشتریان دارای قسط معوق ، پیغام اخطار ارسال کند. در حسیب نت می‌توانید در هر زمان برآوردی از جمع مبالغ اقساط آینده با اعمال طیف وسیعی از شرایط به دست آورده و یا لیستی از مشتریانی که دارای قسط معوق هستند را گزارش بگیرید.

گردش حساب سنواتی مشتریان و فروشندگان

برای اخذ گزارشات هر حسابی از سنوات قبل تا به امروز نیاز به تغییر سال مالی نیست! در همین سال مالی تاریخ مبدأ گزارش را تعیین کنید (حتی مربوط به سال‌های قبل) و مشروح گردش حساب را از آن تاریخ تا به امروز ملاحظه فرمایید! حتی می‌توانید فاکتور، رسید، قبض، حواله و اسناد هر حساب را چه در سال مالی جاری و چه در سال‌های مالی قبل در همین گزارش ببینید.

طراحی چاپ فاکتور

با نرم افزار حسیب نت تمامی مواردی را که در انجام معامله دخالت دارند، در فاکتور فروش ثبت نمایید. درج اقلام کالا با تعیین درصد افزایش یا تخفیف قیمت، شماره سریال، مقدار کالا در سه واحد شمارشی، مالیات ارزش افزوده، کرایه، مبالغ دریافتی از مشتری، چک‌های دریافتی از مشتری، انبار و مشتری را با ابزارهای مناسب انتخاب و در فاکتور ثبت نمایید. همچنین هدیه‌های تشویقی به مشتریان نیز در فاکتور قابل ثبت است. امکان ثبت بازاریاب و راننده و خودرو نیز قابل افزایش است و در نهایت فاکتور یا حواله های خروج کالا را در هر طرحی که میخواهید به چاپ برسانید

جهت نمایش چند نمونه فاکتور چاپ شده نمونه چاپها را کلیک فرمایید

مدیریت کالای امانی در بخش تعمیرات

درصورتی‌که خدمات پس از فروش اعم از تعمیرات و گارانتیِ اقلام فروخته شده را هم بر عهده دارید، با افزونه‌ی کالای امانی، به خوبی ورود و خروج این اقلام را هم تحت نظارت داشته باشید. با ثبت حواله‌ی ورود کالای امانی در هنگام دریافت کالا از مشتری و چاپ بارکد، ردیابی، ثبت ارسال و برگشت کالا از گارانتی و ثبت تحویل کالای امانی به صاحبش به راحتی با خواندن بارکد چاپ شده توسط حسیب مدیریت می‌شود.

گزارش تریل فروش کالا

کالاهای تنبل و زرنگ خود را بشناسید! با گزارش تریل فروش کالا در شرایط دلخواه خود، همواره بر میزان فروش هر کالا نظارت داشته باشید؛ حتی با این گزارش میزان سود هر کالا و درصد سودآوری آن را در شرایط تعیین شده به دست آورید. همچنین خطای تعیین قیمت فروش در هر کالا را به‌سادگی کشف نمایید. این کالاها احیانا به اشتباه قیمت فروشی کمتر از قیمت خرید داشته‌اند

بازاریاب در حسیب نت

با تعریف بازاریاب‌ها در حسیب و ثبت آنها در فاکتورها؛ می‌توانید به راحتی میزان طلب ایشان را در هر زمان در نرم افزار بیابید؛ می‌توانید مطالب‌ی ایشان را به تسویه‌ی فاکتور نسبت دهید، درصد سهم آنها را از مبلغ فروش و یا از سود فروش منظور نمایید. برای هر کالا به ازای هر ویزیتور درصد یا مبلغ مستقل تعیین نمایید. برای هر ردیف از فاکتور بازاریاب مستقل تعیین نمایید، بدون هرگونه نگرانی کالاهای برگشتی را با تعیین بازاریاب ثبت نمایید تا از میزان مطالبات ایشان تصحیح شود با ترکیب بازاریاب‌ها با تفضیلی 2 صورت‌های مطالبات ترکیبی را گزارش بگیرید. مقدار و حجم فروش هر بازاریاب را نسبت به هر کالا در هر برهه از زمان گزارش بگیرید.

پیامک عملیات

جهتِ اطلاع رسانی به مشتریان، بابتِ تراکنش‌های مالی و کالایی، امکانِ ارسالِ پیامکِ عملیات می‌تواند با ثبتِ عملیاتِ مرتبط با مشتری و یا فرارسیدن برخی رویداد‌ها که مرتبط با مشتری هست، پیامکی برای مشتری ارسال نماید؛ از جمله پیامک‌های کاربردی، ارسال پیامک هشدار در سر رسید چک‌های پرداختی از حساب‌های بانکی به مدیر و معاون است، همینطور ارسال پیامک هشدار به مشتری قبل از سر رسید چک دریافت شده از او. البته در حسیب‌نت امکان تعیین ارسال و عدم ارسال پیامک برای انواع عملیات و رویدادها هم به صورت کلی و هم به صورت خصوصی برای هر شخص فراهم است.عملیاتی که حسیب‌نت می‌تواند با ثبت آن‌ها به مشتری پیامک بفرستد عبارتند از: دریافت‌/‌پرداخت ، خرید ، فروش ، برگشتِ از خرید ، برگشتِ از فروش ، پیش فاکتور فروش ، سفارشِ فروش ، دریافتِ چک ، وصولِ چکِ دریافتی در بانک ، برگشتِ چکِ دریافتی از بانک ، وصولِ چکِ دریافتی توسط تحصیلدار ، برگشتِ چکِ دریافتی از تحصیلدار ، مصرفِ چکِ دریافتی ، برگشتِ چکِ مصرفی ، وصولِ نقدیِ چکِ دریافتی ، عودتِ چکِ دریافتی ، پرداختِ چک ، برگشتِ چکِ پرداختی ، آمادگیِ کالا ، پیگیری و تحویل کالا. رویداد هایی که حسیب می تواند با وقوع آنها پیامک به مشتری یا مدیر و معاون بفرستد عبارتند از: اعلامِ سر رسید چکِ پرداختی به مدیر و معاون ، اعلامِ سر رسیدِ چکِ دریافتی به صاحبِ چک ، اقساطِ معوق به وام گیرنده ، اعلامِ سر رسیدِ اقساطِ معوق به مشتری ، اعلام اتومات اقساط معوق ، یادآور آمادگیِ کالایِ تحویل نشده و پیامک خوش آمدگویی و اعلامِ کدِ اشتراک به مشتریان جدید.

گزارش اصلاحات و حذفیات عملیات ثبت شده به مدیران ارشد

درصورتیکه عملیاتِ ثبت شده گذشته اعم از فاکتورهای خرید و فروش و برگشتِ آن‌ها، قبوضِ دریافت و پرداخت، رسیدهای عملیاتِ چک‌های دریافتی و پرداختی از حساب‌های بانکی، توسط کاربران حذف یا اصلاح شده باشد، کاربرانِ ارشد به راحتی می‌توانند عملیات حذف شده را با جزئیات کامل به همراه کاربر و زمان حذف ببیند و یا در صورت تصحیحِ عملیات، تمام نسخه‌های تغییر یافته عملیات را به همراه کاربر و زمان تصحیح ببیند. یعنی اگر فاکتوری 10 بار اصلاح شده باشد، کاربرانِ ارشد می‌توانند کلیه 10 ویرایش فاکتور را مشاهده و از کاربرِ ویرایشگرِ فاکتور و زمان تصحیح هر یک باخبر شوند؛ برای کاربرانِ ارشد، دسترسی به تریلِ اصلاحاتِ فاکتور در بازنگریِ فاکتورها و نیز دسترسی به گزارشِ شرکتِ هر کالا یا خدمت در عملیات اصلاح شده نیز وجود دارد.

دفتر روزنامه

کل اسناد ثبت شده‌ی اتومات و دستی به ترتیب تاریخ در چهار سطح آرتیکل، سند، روز و ماه در گزارش دفتر روزنامه دیده می‌شود، با تنظیم سطح و تعداد خطوط هر صفحه‌ی دفتر روزنامه‌ی رسمی، گزارش با دفتر روزنامه‌ی رسمی منطبق می‌شود، در صورت تنظیم سطحِ گزارش در وضعیت ماه، کل اسناد حسابداری در طول یک سال شمسی در صورت داشتن عملکرد در هر ماه به 14 سند کاهش می‌یابد و برای دفتر نویسی کافیست همین گزارش چاپ و اعداد دقیقا در دفتر روزنامه‌ی رسمی نوشته شود، البته در سطوح دیگر نیز وضع به همین منوال است.

گزارش کلِ اسنادِ حسابداری

کل اسناد ثبت شده‌ی دستی و اتومات بدون صفحه بندی و یکجا در این گزارش وجود دارد ، این گزارش به خصوص برای جستجوی ارقام خاص در گردش بدهکار یا بستانکار و یا شماره‌ی عطف و یا بخشی از توضیح در اسناد ثبت شده‌ی یک کاربر یا همه‌ی کاربران کاملا کاربردیست ، با طیف مناسبی از شرایط این گزارش قابل محدود سازی است تا کاربر به هدف مورد نظر برسد. همچنین با امکان مرتب سازی گزارش بر حسب سرستونهای گزارش ، یافتن آرتیکل مورد نظر سرعت مناسبی می‌یابد.

تریلِ عملکردِ وارده و صادره‌ی کالا

یکی از گزارشات کلیدی مرتبط با کالا همین گزارش است ؛ با انتخاب هر بازه‌ی زمانی و اعمال طیف مناسبی از شرایط ، میزان موجودی هر کالا در شرایط مورد نظر در ابتدای دوره‌ی منتخب و در انتهای دوره‌ی منتخب ، بهمراه جمع کل مقدار وارد شده و خارج شده در همان شرایط در گزارش لیست خواهند شد. گذشته از درخواست اداره‌ی دارایی و مالیات در خصوص این گزارش در هر دور? مالی ، کاربردهای مفیدی برای خود مجموعه از این گزارش وجود دارد.

گزارش خلاصه عملکردِ ادواریِ اسناد

برای روکش عملیات ثبت شده در هر روز یا هفته یا ماه در سرفصلهای حسابداری ، جهت ثبت در دفاتر رسمی از این گزارش استفاده می‌شود ، بر حسب هر یک از بازه های زمانی منتخب شماره سند مرتبط با آن بازه زمانی محاسبه و چاپ خواهد شد

اتصال به فروشگاه اینترنتی

حسیب‌نت، نرم افزار حسابداری و انبارداریِ متصل به سایت یا فروشگاه اینترنتی می‌باشد؛ در این اتصال با تغییرِ مقدارِ کالا بر اثرِ ثبتِ معاملاتِ انجام شده در نرم افزار حسابداری حسیب‌نت و یا تغییرِ قیمت‌های فروشِ کالا توسط کاربر و یا تغییرِ مشخصاتِ کالا ؛ مقادیر ، قیمت‌ها و مشخصات تغییر یافته ، به صورت اتومات در بازه‌های زمانی مشخص که توسط کاربر ارشد تعیین می‌شود، در فروشگاه اینترنتی هم اعمال می‌شود ؛ و برعکس، در صورت ثبت سفارش در سایت ، توسط مشتریان و یا بازاریابان ، سفارشات نیز به صورتِ خودکار با سیاست‌های مختلف در نرم افزار حسابداری حسیب‌نت ثبت خواهند شد. مهم‌ترین عاملِ کارایی برای یک فروشگاهِ اینترنتی به روز بودن موجودی و قیمتِ فروشِ اقلامِ کالا می‌باشد ، این موضوع با متصل بودنِ فروشگاهِ اینترنتی به نرم افزار حسابداریِ حسیب‌نت به راحتی فراهم می‌شود. بنابراین جهتِ مدیریتِ فروشگاهِ اینترنتی، کمتر نیازی به پنلِ مدیریتیِ خودِ سایت خواهد بود، البته برای تنظیماتِ پوسته، ماژول‌ها و بنرهای تبلیغاتی بایستی به پنلِ مدیریتِ خودِ سایت مراجعه شود، اما تعریفِ کالا ، گروه‌ها ، مارکها ، ویژگیها و مدیریت سفارشات ثبت شده ، در خودِ برنامه حسابداریِ حسیب‌نت انجام خواهد شد. !!

امکانات حسیب نت در فروشگاه موبایل ، لوازم خانگی ، کامپیوتر و ماشین‌های اداری
امکانات حسیب نت در عمده فروشی
امکانات حسیب نت در خرده فروشی
معارفه خلاصه وار نرم افزار حسابداری حسیب نت
گزارش تریل فروش کالا و خدمات در حسیب نت
گزارش گردش حساب مشتریان و فروشندگان
تعریف جامع کالا و خدمات
تعریف جامع اشخاص
گزارش لیست مشتریان و فروشندگان در حسیب نت
گزارش تریل انبار

 
جزئیات فنی
حد سالانه ی اسناد100.000
خرید/فروش/انباردارد
گزارشات سود و زیاندارد
ورودی اکسلدارد
عملیات چکهای دریافتیدارد
عملیات چک بانکیدارد
مدیریت داخلیندارد
گزارش کل اسناد حسابداریدارد
دفاتر کل ، معین و تفضیلیدارد
گزارش اصلاحات و حذفیاتدارد
ارسال مبلغ به کارتخواندارد
حواله جابجایی کالادارد
ثبت انبارگردانیدارد
تفضیلی2دارد
پیامک عملیاتدارد
بازار یابدارد
چاپ بارکددارد
فروش اقساطیدارد
ورود/خروج کالای امانیدارد
ایستگاه کاریدو
کالای سریالیدارد
بارکد دوبعدیدارد
جستجوی شماره سریالدارد
اتصال به فروشگاه اینترنتیندارد

2 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0