نرم افزار حسابداری پوشاک و کیف و کفش طلایی حسیب نت

جدید

 • تندفروشی
 • استفاده از مانیتور لمسی
 • مدیریت کالای جدولی ( سایز و رنگ )
 • ارسال مبلغ به کارتخوان
 • چاپ بارکد و اتیکت قیمت
 • ثبت کالای مرجوعی در فاکتور فروش
 • همزمانی ثبت چندین فاکتور
 • گزارش فاکتورهای حذف یا اصلاح شده
 • طراحی چاپ فاکتور
 • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
 • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
 • انبارگردانی
 • بازرس قیمت

جزییات بیشتر

68,000,000 تومان

68,000,000 تومان به ازای نسخه

- +

برند : HasibNet

 
بررسی تخصصی

امکانات نرم افزار حسابداری حسیب پوشاک

تندفروشی در حسیب نت

در نرم افزار حسابداری حسیب پوشاک با وجود کلیدهای لمسی که قابلیت استفاده برای کاربران راست دست و چپ دست برای آن پیش‌بینی شده است، با ثبت برگشت بیعانه با بارکد، با ثبت فاکتور با بارکدخوان، با ارسال مبلغ به دستگاه‌های پوز بانکی و با نمایش الباقی وجه قابل پرداخت به مشتری، همچنین با ثبت کالای مرجوعی در فاکتور فروش و با اعمال تخفیف اتومات با تنظیم مدیر، همینطور با امکان ثبت همزمان چندین فاکتور و با چاپ برچسب قیمت و با چاپ بارکد برای کالاهای بدون بارکد یا بارکد ضعیف که در آن سایز و رنگ پوشاک هم مشخص است می‌توانید با سرعت و دقت بالا فاکتور فروش را ثبت و چاپ نمایید.

نرم افزار حسابداری پوشاک

استفاده از مانیتور لمسی

در راستای تامین حداکثری سرعت فروش، وجود کلیدهای لمسی با اندازه‌ی مناسب برای ورود اطلاعات توسط کاربر کاملا حیاتی است، از این رو ترکیب استفاده از بارکدخوان جهت شناسایی نوع ، سایز و رنگ پوشاک و نمایشگر لمسی برای تحویل مبالغ و ویرایش‌های احتمالی، باعث افزایش سرعت ثبت فاکتور خواهد شد. در نرم افزار حسیب امکان تعیین محل کلیدهای لمسی در بخش چپ یا راست برای کاربران چپ دست و راست دست مهیاست.

مانیتور لمسی و نرم افزار حسابداری

خواندن بارکد کالا

خواندن بارکد پوشاک همراه سایز و رنگ

با توجه به کثرت تعداد اقلام کالا در فروشگاه‌های البسه و پوشاک و تنوع رنگ و سایز آنها ، انتخاب کالا بوسیله‌ی بارکدخوان، امری اجتناب‌ناپذیر است. با چاپ بارکد کالا و چسباندن دقیق آنها بر روی پوشاک ، در هنگام فروش فقط کافیست بارکد کالا از مقابل بارکدخوان عبور داده شود. در صورتیکه سایز و رنگ هم در بارکد نقش داشته باشد ، همزمان با انتخاب کالا توسط بارکد خوان ، سایز و رنگ کالا هم در فاکتور تعیین می‌شود ، همچنین از بارکد خوان برای انتخاب کالا جهت چاپ برچسب قیمت ، انبارگردانی و افتتاحییه استفاده میشود

خواندن بارکد کالا

ثبت فاکتور در نرم افزار حسابداری

ثبت و چاپ فاکتور بدون نیاز به کیبورد

در نرم افزار حسیب پوشاک امکان ثبت فاکتور، چاپ و دریافت وجوه نقد و بانک بدون دخالت موس و کیبورد، کمک شایانی در کاهش زمان ثبت فاکتور می‌نماید. در صورتیکه مانیتور لمسی نباشد ،کافیست صندوقدار پس از تکمیل اقلام کالا در فاکتور بارکدخوان را برروی بارکدهای عملیاتی "ثبت فاکتور" و یا "فاکتور جدید" بگیرد ؛ به این ترتیب بجای انتخاب کالا ، به ترتیب دستورات ثبت فاکتور و فاکتور جدید صادر می‌شود

ثبت فاکتور در نرم افزار حسابداری

اتصال پوز به نرم افزار رستوران

ارتباط با دستگاه کارتخوان بانکی جهت ارسال مبلغ

پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور، همزمان با ثبت و چاپ فاکتور، مبلغ قابل دریافت در کادر دریافت در بانک به دستگاه کارتخوانی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و مشتری فقط کارت کشیده و رمزش را در دستگاه کارتخوان وارد می‌نماید. به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می‌یابد.

اتصال پوز به نرم افزار حسابداری

همزمانی ثبت چندین فاکتور

با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما می‌توانید در آن واحد چندین فاکتور نیمه کاره را باز نگه دارید و به‌راحتی هریک از آن‌ها را ویرایش کنید. تصور کنید یک مشتری حین خرید سفارش تازه‌ای از منزل دریافت کند، و یا در حین خرید نظرش عوض شود ، در این صورت می‌توانید فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری بعدی فاکتور جدیدی تقاضا کنید! حتی می‌توانید به گزارش انبار بروید و یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

همزمانی ثبت چندین فاکتور

چاپ بارکد

با هر نوع چاپگر که در ویندوز تعریف می‌شود، در هر نوع برچسب با هر اندازه، می‌توانید بارکد کالا را چاپ نمایید. حتی درصورت عدم تعریف بارکد از کد کالا به عنوان بارکد هم می‌توانید بهره ببرید. با تعریف انواع قالب چاپ بارکد در بخش تعاریف، هنگام چاپ بارکد به‌سادگی قالب موردنظر را انتخاب نموده و بارکد کالاهای منتخب را چاپ نمایید. با تحویل شماره فاکتور خرید در کادر متناظر، تمام کالاهای مندرج در آن فاکتور همراه با تعدادشان نمایش یافته و می‌توانید برای همه‌ی آنها یا بخشی از آن‌ها بارکد چاپ نمایید. در همین بارکدهای چاپ شده سایز و رنگ را هم دخالت دهید تا کنترل دقیقی نسبت به سایز و رنگ اقلام کالا داشته باشید

مدیریت کالای جدولی که دارای سایز و رنگ است

تحویل جدولی کالای پوشاک و کفش در خرید و فروش در نرم افزار حسابداری حسیب پوشاک.

با در اختیار داشتن افزونه ی کالای جدولی ، هر لباس در هر اندازه و هر رنگ که قیمت یکسانی دارد ، فقط یکبار در حسیب تعریف میشود و به این صورت به سهولت موجودی پوشاک و خرید و فروش آنها در سایز و رنگهای مختلف بصورت جدولی انجام پذیر است ، حتی در صورت چند شعبگی میتوان به موجودی کالا در سایز و رنگهای مختلف در سایر شعب دسترسی داشت

نرم افزار حسابداری پوشاک

ثبت مشخصات جامع کالا و خدمات

تمامی اطلاعات مربوط به مشخصات کالا را در نرم افزار حسابداری حسیب نت ثبت کنید. علاوه‌‌بر نام کالا و قیمت‌های فروش اطلاعاتی اعم از بارکد، فروشنده، واحدهای دوم و سوم، ابعاد، بازاریاب، محل قرارگیری کالا در انبار یا فروشگاه ، تامین کنندگان کالا، ثبت هدیه، روال تولید و توضیحات بیشتر برای کالا و خدمات در حسیب قابل ثبت شدن هستند. کالاها در پنج سطح رسته، گروه، زیرگروه، مارک و نام کالا تعریف می‌شوند. نحوه نمایش نام کالا که ترکیبی از نام رسته ، گروه ، زیرگروه ، مارک و نام است ، در فاکتورها و گزارشات توسط مدیر ، در حسیب تعیین می‌شود. تصویر کالا و مؤلفه های سایز و رنگ برای هر کالا میتواند مستقل از دیگری باشد؛ با تعیین 10 قیمت فروش طیف مناسبی از قیمتهای فروش یک کالا برای انواع مشتریان حاصل میشود ، حتی میتوانید با فروش مقداری از یک کالا ، کالایی دیگر یا همان کالا را بعنوان هدیه تعریف نمایید

فرم مشخصات کالا

انبارگردانی

امکان انبارگردانی با بارکدخوان بی‌سیم یا دیتاکالکتور

در هر زمان ممکن، مقادیر موجودی کالا در انبار را با ابزارهای مفید، تحویل حسیب دهید! انبار گردانی را می‌توانید به دفعات مختلف در طول سال در حسیب ثبت نمایید!! با امکانات مناسبی از قبیل : ورودی و خروجی اکسل، جستجوی کالا براساس نام، کد و بارکد؛ براحتی انبارگردانی در حسیب ثبت می شود.

ارائه فاکتور نقد و غیر نقد

درصورتی‌که مشتری بخواهد اقلام خریداری به حسابش منظور شود، به راحتی با زدن یک کلید می‌توانید فاکتور نقد را به نسیه و به نام همان مشتری تبدیل کنید، چه این فاکتور ثبت شده باشد و یا هنوز ثبت نشده باشد.

ثبت کالای مرجوعی در فروش نقدی

با امکان ثبت برگشت از فروش (کالای مرجوعی از مشتری) در همان فاکتور فروش نقدی، گام مهمی در امر تند فروشی و کاهش خطای کاربر در محاسبات وجوه دریافتی و پرداختی فراهم شده است. با این امکان برای ثبت کالای تعویضی یا مرجوعی ، نیاری به خروج کاربر از فرم فروش نقدی نخواهد بود که این خود از الزامات تند فروشی است؛ همچنین با تحویل شماره‌ی فاکتور فروش قبلی که کالای مرجوعی در آن فروخته شده بود، قیمت برگشت هم اتومات از همان فاکتور گرفته می‌شود.

گزارش تریل فروش کالا

کالاهای تنبل و زرنگ خود را بشناسید! با گزارش تریل فروش کالا در شرایط دلخواه خود، همواره بر میزان فروش هر کالا نظارت داشته باشید؛ حتی با این گزارش میزان سود هر کالا و درصد سودآوری آن را در شرایط تعیین شده به دست آورید. همچنین خطای تعیین قیمت فروش در هر کالا را به‌سادگی کشف نمایید. این کالاها احیانا به اشتباه قیمت فروشی کمتر از قیمت خرید داشته‌اند

بازرس قیمت

با بازرس قیمت زمان خرید مشتریان خود را بهبود بخشید. بازرس قیمت علاوه‌بر بررسی قیمت کالا توسط مشتری، امکان نمایش محل قرارگیری کالا در فروشگاه را فراهم نموده است. حتی امکان درج و نمایش بارکد دوبعدی برای مشتری وجود دارد که می‌تواند لینک کالا در سایت یا توضیحی جهت نحوه‌ی استفاده کالا باشد.

طراحی چاپ فاکتور ها

با انواع مدل‌های فاکتور تخفیفی، مشتریان را از میزان سودشان در خرید آکاه سازید. با توجه به تعدد فروشگاه‌های خرده فروشی البسه و پوشاک، یکی از راه‌های جذب مشتری، فروش کالا زیر قیمت مصرفِ چاپ شده روی کالا می‌باشد که به این موضوع فروش تخفیفی گفته می‌شود. در نرم افزار حسابداری حسیب پوشاک شما می‌توانید 10 قیمت فروش برای هر کالا مشخص نموده و تیپ قیمتی غیر اول را به عنوان قیمت فروش به‌کار گیرید. تفاوت قیمت اول با هر یک از قیمت‌های انتخابی میزان تخفیفی است که به مشتری داده می‌شود. همچنین امکان چاپ مشخصات سایز و رنگ در ستونهای مجزا و یا بهمراه نام کالا برای شما مهیاست !!

فاکتور پوشاکفاکتور فروش

فیلم امکانات حسیب نت در مدیریت کالای جدولی (مثل کفش و لباس)

فیلم امکانات حسیب نت در فروش نقدی

 
جزئیات فنی
حد سالانه ی اسناد250.000
خرید/فروش/انباردارد
گزارشات سود و زیاندارد
ورودی اکسلدارد
عملیات چکهای دریافتیدارد
عملیات چک بانکیدارد
گزارش کل اسناد حسابداریدارد
دفاتر کل ، معین و تفضیلیدارد
گزارش اصلاحات و حذفیاتدارد
ارسال مبلغ به کارتخواندارد
دفتر روزنامهدارد
حواله جابجایی کالاندارد
ثبت انبارگردانیدارد
عملکرد وارده و صادره ی کالادارد
پیامک عملیاتندارد
بازار یابدارد
چاپ بارکددارد
ورود/خروج کالای امانیندارد
ایستگاه کاریدو
چند ارزیندارد
منوی فروشدارد
خزانه داریدارد
کالای دوبعدی/جدولیدارد
خروجی اکسلدارد

2 محصول مشابه یافت شد

مقایسه 0