نرم افزار حسابداری قنادی خشکبار و شیرینی فروشی نقره ای حسیب نت

 • تندفروشی و فروش تخفیفی
 • استفاده از مانیتور لمسی
 • خواندن بارکد کالا
 • ثبت و چاپ فاکتور بدون نیاز به کیبورد
 • ارتباط با دستگاه کارتخوان جهت ارسال مبلغ
 • چاپ بارکد و اتیکت قیمت
 • مدیریت ترازو
 • ثبت کالای مرجوعی در فاکتور فروش
 • همزمانی ثبت چندین فاکتور
 • طراحی چاپ فاکتور
 • کاردکس کالای مشتری از سنوات قبل
 • خوانایی و تنوع رنگ‌بندی فرم‌ها
 • گزارش فصلی خرید و فروش TTMS
 • ثبت مشخصات جامع اشخاص
 • تعیین محدوده گزارش اشخاص بر اساس مشخصات فردی
 • ثبت اطلاعات کامل در فاکتور فروش

Give a Name

13,680,000 تومان بدون مالیات.

13,680,000 تومان به ازای نسخه

250.000

امکانات نرم افزار حسابداری حسیب قناد

تندفروشی در حسیب نت

در نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت با وجود کلیدهای لمسی که قابلیت استفاده برای کاربران راست دست و چپ دست برای آن پیش‌بینی شده است، و با ارتباط باسیم و بی‌سیم با ترازوهای دیجیتال رادین، دیبال، صبا و صدر، و بهره‌مندی از خواندن بارکد تفکیکی و تجمیعی از این ترازوها ، و با ثبت برگشت بیعانه با بارکد، و با ثبت فاکتور با بارکد خوان ، و با ارسال مبلغ به دستگاه‌های پوز بانکی و با نمایش الباقی وجه قابل پرداخت به مشتری؛ و با ثبت کالای مرجوعی در فاکتور فروش ، و با اعمال تخفیف اتومات با تنظیم مدیر ، و با امکان ثبت همزمان چندین فاکتور ، و با چاپ برچسب قیمت ، و چاپ بارکد برای کالاهای بدون بارکد یا بارکد ضعیف ، و با منوی فروش مصور ، می‌توانید با سرعت و دقت بالا فاکتور فروش را ثبت و چاپ نمایید.

نرم افزار حسابداری هایپر حسیب نت

استفاده از مانیتور لمسی

در راستای تامین حداکثری سرعت فروش، وجود کلیدهای لمسی با اندازه‌ی مناسب برای ورود اطلاعات توسط کاربر کاملا حیاتی است، از این رو ترکیب استفاده از بارکدخوان جهت شناسایی نوع کالا و نمایشگر لمسی برای تحویل مبالغ و ویرایش‌های احتمالی، باعث افزایش سرعت ثبت فاکتور خواهد شد. در نرم افزار حسیب امکان تعیین محل کلیدهای لمسی در بخش چپ یا راست برای کاربران چپ دست و راست دست مهیاست.

مانیتور لمسی و نرم افزار حسابداری

خواندن بارکد کالا

خواندن بارکد کالا

با توجه به کثرت تعداد اقلام کالا در قنادی و سوپرمارکت، انتخاب کالا بوسیله‌ی بارکدخوان، امری اجتناب‌ناپذیر است. درصورتی‌که کالا به‌صورت بسته‌بندی خریداری شده باشد، با تعیین بارکد کالا در بخش مشخصات کالا و تعیین قیمت‌های فروش، در هنگام فروش فقط کافیست بارکد کالا از مقابل بارکد خوان عبور داده شود. حتی خواندن بارکدهای ترازوها برای اجناس وزنی، قابلیت لازمی به نظر می‌رسد که در نرم افزار حسابداری حسیب نت قابل استفاده می‌باشد. با تعریف شش بارکد و 10 قیمت فروش برای هر کالا، تنوع فروش هر کالا در حسیب تامین می‌شود.

خواندن بارکد کالا

ثبت فاکتور در نرم افزار حسابداری

ثبت و چاپ فاکتور بدون نیاز به کیبورد

در نرم افزار حسیب قناد امکان ثبت فاکتور، چاپ و دریافت وجوه نقد و بانک بدون دخالت موس و کیبورد، کمک شایانی در کاهش زمان ثبت فاکتور می‌نماید. کافیست صندوق‌دار پس از تکمیل اقلام کالا در فاکتور بارکدخوان را بر روی بارکدهای عملیاتی "ثبت فاکتور" و یا "فاکتور جدید" بگیرد.

ثبت فاکتور در نرم افزار حسابداری

اتصال پوز به نرم افزار رستوران

ارتباط با دستگاه کارتخوان جهت ارسال مبلغ

پس از افزودن اقلام کالا به فاکتور ، همزمان با ثبت و چاپ فاکتور ، مبلغ قابل دریافت در کادر دریافت در بانک به دستگاه پوزی که مرتبط با کاربر است منتقل شده و مشتری فقط کارت کشیده و رمزش را در دستگاه پوز وارد می‌نماید. به این ترتیب خطای کاربر کاهش یافته و سرعت ثبت فاکتور نیز افزایش می‌یابد.

اتصال پوز به نرم افزار حسابداری

همزمانی ثبت چندین فاکتور

با نرم افزار حسابداری حسیب نت شما می‌توانید در آن واحد چندین فاکتور نیمه کاره را باز نگه دارید و به‌راحتی هریک از آن‌ها را ویرایش کنید. تصور کنید یک مشتری حین خرید سفارش تازه‌ای از منزل دریافت کند، در این صورت می‌توانید فاکتور وی را به همان صورت رها نموده و برای مشتری بعدی فاکتور جدیدی تقاضا کنید! حتی می‌توانید به گزارش انبار بروید و یا گردش حساب یک فروشنده را بررسی کنید و بعد به فاکتور مشتری باز گردید.

همزمانی ثبت چندین فاکتور

چاپ بارکد

با هر نوع چاپگر که در ویندوز تعریف می‌شود، در هر نوع برچسب با هر اندازه، می‌توانید بارکد کالا را چاپ نمایید. حتی درصورت عدم تعریف بارکد از کد کالا به عنوان بارکد هم می‌توانید بهره ببرید. با تعریف انواع قالب چاپ بارکد در بخش تعاریف، هنگام چاپ بارکد به‌ سادگی قالب موردنظر را انتخاب نموده و بارکد کالاهای منتخب را چاپ نمایید. با تحویل شماره فاکتور خرید در کادر متناظر، تمام کالاهای مندرج در آن فاکتور همراه با تعدادشان نمایش یافته و می‌توانید برای همه‌ی آن‌ها یا بخشی از آن‌ها بارکد چاپ نمایید.

چاپ بارکد

اتصال ترازو به نرم افزار

مدیریت ترازو

برنامه‌ریزی راحتِ ترازوها همواره یکی از دغدغه‌های کاربران بوده است. همینطور سرعت تحویل کالای وزنی به نرم افزار مساله مهمی برای انتخاب نرم افزار حسابداری است. شما می‌توانید با قابلیت‌های ارتباط با ترازو به‌صورت باسیم و بی‌سیم کالاهای تعریف شده در نرم افزار را به راحتی در حافظه‌های ترازو تعریف نمایید. نرم افزار حسیب نت می‌تواند بارکد تجمیعی و تفکیکی ترازو را دریافت نموده و در فاکتور اضافه نماید. در حال حاضر نرم افزار حسیب نت با ترازوهای رادین و دیبال، صدر و صبا هماهنگی کامل دارد.

اتصال ترازو به نرم افزار

طراحی چاپ فاکتور

به راحتی هر جزء فاکتورها و حواله‌ها را برای چاپ طراحی کنید! طیف وسیعی از اجزای تشکیل دهنده‌ی یک فاکتور اینک به اختیار شما بر روی فاکتور چاپ می‌شود! تعیین اندازه‌ی نوشتار، نوع نوشتار، محل قرار گیری و متن عناوین؛ همچنین چاپ یا عدم چاپ آنها، عکس کالا، بارکد کالا، ابعاد کالا، محل قرارگیری کالا در انبار تنها بخشی از امکان طراحی چاپ فاکتور است که شما می‌توانید آنها را مشخص نمایید!

نمونه فاکتور قنادینمونه فاکتور قنادی

سفارش کیک

سفارش کیک

امکان ثبت سفارش انواع کیک در نرم افزار حسابداری قنادی حسیب نت. امکان ثبت بیعانه در رسید مشتری، امکان ثبت عکس تصویر مشتری در رسید، امکان گزارش تعداد سفارشات و پیگیری انواع سفارشات مشتری

سفارش کیک

ارائه فاکتور نقد و غیر نقد

درصورتی‌که مشتری بخواهد اقلام خریداری به حسابش منظور شود، به‌راحتی با زدن یک کلید می‌توانید فاکتور نقد را به نسیه و به نام همان مشتری تبدیل کنید، چه این فاکتور ثبت شده باشد و یا هنوز ثبت نشده باشد.

فاکتور نقد و غیرنقد

کالای مرجوعی در نرم افزار حسابداری

ثبت کالای مرجوعی در فروش نقدی

با امکان ثبت برگشت از فروش (کالای مرجوعی از مشتری) در همان فاکتور فروش نقدی، گام مهمی در امر تند فروشی و کاهش خطای کاربر در محاسبات وجوه دریافتی و پرداختی فراهم شده است. با این امکان نیاری به خروج کاربر از فرم فروش نقدی نخواهد بود که این خود از الزامات تند فروشی است، همچنین با تحویل شماره ی فاکتور فروش قبلی که کالای مرجوعی در آن فروخته شده بود ، قیمت برگشت هم اتومات از همان فاکتور گرفته میشود

کالای مرجوعی در نرم افزار حسابداری

گزارش تریل فروش کالا

کالاهای تنبل و زرنگ خود را بشناسید! با گزارش تریل فروش کالا در شرایط دلخواه خود، همواره بر میزان فروش هر کالا نظارت داشته باشید؛ حتی با این گزارش میزان سود هر کالا و درصد سودآوری آن را در شرایط تعیین شده به دست آورید. همچنین خطای تعیین قیمت فروش در هر کالا را به‌سادگی کشف نمایید.

گزارش تریل فروش

دریافت بیعانه

دریافت بیعانه

در نرم افزار حسابداری حسیب قناد با ثبت بیعانه‌ی دریافتی از مشتری و چاپ رسید آن، به راحتی هنگام برگشت مشتری می‌توانید الباقی وجه را مطالبه نمایید.

دریافت بیعانه

انبارگردانی

امکان انبارگردانی با بارکدخوان بی‌سیم یا دیتاکالکتور. در هر زمان ممکن ، مقادیر موجودی کالا در انبار را با ابزارهای مفید، تحویل حسیب دهید! ، انبار گردانی را میتوانید به دفعات مختلف در طول سال در حسیب ثبت نمایید !! با امکانات مناسبی از قبیل : ورودی و خروجی اکسل ، جستجوی کالا بر اساس نام ، کد و بارکد ؛ براحتی انبارگردانی در حسیب ثبت می شود

انبارگردانی نرم افزار حسابداری

گزارش روزانه کاربر

امکان مشاهده خلاصه عملکرد روزانه کاربر صندوق در نرم افزار حسابداری حسیب نت امکان مشاهده خلاصه عملکرد روزانه کاربر صندوق در نرم افزار حسابداری حسیب نت

انبارگردانی نرم افزار حسابداری

برای مشاهده اطلاعات بیشتر به صفحه امکانات نرم افزار حسابداری قنادی و رستوران حسیب نت در سایت حسیب مراجعه کنید.